Skocz do zawartości

Co To Jest? Transfer?


magic

Rekomendowane odpowiedzi

Bo pewnie dałeś wstrzymaj, a później wznów. Ja miałem chyba coś takiego na operze.

 

PS. Widze, że jesteś masochistą wink.gif Ja nawet pliki po 10 mega NIGDY nie targam przeglądarką wink.gif Zbyt dużo razy już się naciąłem. Polecam konsolowe wget i axel, chociaż też nie zawsze wszystko w nich dobrze działa wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam konsolowe wget i axel, chociaż też nie zawsze wszystko w nich dobrze działa wink.gif

To ja też cos polecę cool.gif Zawsze większe pliki ściągm z konsoli programem prozilla (jest nakładka graficzna, ale bardzo badziewna wink.gif) Transfer zawsze idzie na maksa, bo 4 kanałami ciągnie, możliwość zatrzymania i późniejszego wznowienia.

A co do głównego problemu to wygląda mi na zwykły bład wtyczki. Bo to jest chyba wtyczka do FF? Czy oryginalny downloader?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na oryginalnego downloadera. Najlepsze jest to że po wyłączeniu przeglądarki nie można wznowić ściągania.

 

Ja również polecam prozillę do ściągania. Można tam ustawić więcej niż 4 kanały do ściągania. W ogóle jest tam dużo różnych ustawień. A GUI nawet udało mi się zainstalować ale nie działa. tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prozilla jest w repo extras chyba a prozgui musisz ściągnąć ze stronki prozilli. Jedną paczkę dało się zainstalować. Innych nie. Ze źródeł coś niebardzo wychodziło. Jakby ktoś miał działającą paczkę z prozgui (albo czymś lepszym do tego) to proszę o linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...