Skocz do zawartości

Java Instalacja


wlodi04

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę masz mnóstwo pytań, ale nie chce Ci się chyba szukać, czytać i uczyć się lamo.gif. Zajrzyj na faq.fedora.pl - tam jest dość dokładny, czytelny opis. Nie tylko zresztą tego problemu bo i niektórych poprzednio przez Ciebie opisywanych. W temacie javy to akurat pkt.5, ale pozostałe warto przeczytać.

Pozdr,

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi ze juz czytalem to co jest w Faq. Mam tam jeden problem chce sobie sciagnac JPackage Java 1.5.0 Source RPM ale cos ta strona nie dziala. Nie wiem jak to sciagnac. Sprawdz, bo mi sie wydaje ze cos jeste nie tak z ta strona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi ze juz czytalem to co jest w Faq. Mam tam jeden problem chce sobie sciagnac JPackage Java 1.5.0 Source RPM ale cos ta strona nie dziala.

A to akurat niestety fakt. Sam chciałem z tej strony parę dni temu to ściągnąć i nie poszło sad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj znalazlem taka konfiguracje

http://www.fedora.pl/index.php?option=cont...task=view&id=19

Chce tym pierwszym sposobem zainstalowac. Sciagnalem te pliki ale takie :

j2sdk-1_5_0-beta-linux-i586-rpm.bin

mozilla-j2re-1.4.2-11.1.fc3.rf.i586.rpm

 

tylko jak ja mam to zainstalowac, szczegolenie ten pierwszy j2sdk-1_5_0-beta-linux-i586-rpm.bin

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j2sdk-1_5_0-beta-linux-i586-rpm.bin
a nie sciagaj tego pod zadnym pozorem, to juz starocie.. smile.gif a poza tym beta! sciagnij najnowsza 1.5.0_6 z http://java.sun.com/j2se/1.5.0/download.jsp . dostaniesz plik, skopiuj go do katalogu /opt, zmien jego wlasnosci (np poleceniem "chmod 700 nazwapliku").. na koniec uruchom instalator bedac w katalogu /opt poprzez "./nazwapliku"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...