Skocz do zawartości

Program Do Odtwarzania Formatu .3gp


murcin

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakiś programik do odtwarzania włąśnie formatu .3gp, na mplayerze teoretycznie działą jednak wyskakuje jakiś błąd związany z dźwiękiem no i nie ma właśnie dźwięku, w necie pisze że mplayer ma problemy z odtwarzaniem formatu, dlatego pytam tutaj, może ktoś zna jakiś program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zajrzalem na google i znalazlem cos takiego:

 

http://slist.lilotux.net/linux/3gp/

 

Nie mam pojecia po jakiemu jest to napisane, ale jest komenda konwertujaca format 3gp do avi i nawet nie trzeba instalowac zadnych dodatkowych programow ponad to co jest w Fedorze.

 

Ponatdo dobrym pomyslem jest uzycie googli zanim sie zada jakies pytanie. Oto przyklad uzycia:

 

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=3gp+li...aj+w+Google&lr=

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie kodeki są, obraz sie pokazuje bez problemu, jednak jest problem właśnie z głosem, nie chce konwertować bo zajeło by mi to za duzo czasu, mam tych plików dość dużo bo to z telefonu jest no i długo trwałe by było konwertowanie wszystkich plików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tych plików dość dużo bo to z telefonu jest no i długo trwałe by było konwertowanie wszystkich plików.

Napisz skrypt i zostaw na noc. Rano prawdopodobnie wszystkie pliczki beda elegancko skonwertowane (chyba, ze masz ich naprawde baaaardzo duzo).

 

Tak z ciekawosci. Jak dlugo konwertuje sie taki powiedzmy jednominutowy film? Tez mam telefon z zapisem video w takim formacie i chetnie bym sie dowiedzial, bo jeszcze nie mialem okazji sprawdzic.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia ile czasowo no ale włąśnie nie chce konwertować, przecież za każdym razem przychodzi nowy filmik i nowy i tak za każdym razem konwertować, nie na rękę to nikomu wink.gif W sumie na tej stronie to nie znalazłem tej komendy do konwertowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...