Skocz do zawartości

Konwersja Do Rmvb


Sorror

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry,

 

szukam sobie fedorowego konwertera X (czyli każdy, a przynajmniej większość formatów) do RMVB. Topic na forum był podobny, w którym lszk odesłał juzera do listy mailingowej - a w niej link do mancodera, z którym niespecjalnie mi wychodzi.

 

Spotkał sie ktoś z innym rozwiązaniem? (ewentualnie przykład konwersji z wykorzystaniem mancodera) smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i typowej konwersji nie ma ale:

"Encode to any of the 50+ output formats which are now supported (e.g. mjpeg, mpeg4, mpeg1/2, VCD, SVCD, DVD, ogg/mp4 ogm, Matroska mkv, dv, swf, Ogg Theora, Dirac, MNG, Snow, xvid, and even animated GIF and PDF!)

Encoder formats can be extended through the encoder plugin API."

a to juz daje mozliwosci:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, doszedłem już do tego, iż poprzez zwykłe 'save as' można ustawić format... ale RMVB niestety nie jest obsługiwane...

 

Czyli innej opcji niż mancoder widzę nie ma... Potwierdza się to, iż od multimediów to jest M$ ;-) Całkiem niedawno zainstalowałem, do tychże właśnie celów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sorror: nie pamietam szczegolowo, ale musisz zaopatrzyc sie w alternatywny kodek RealMedia i zakodowac film jako *.rm (chyba)... potem wystarczy zmienic rozszerzenie na rmvb,

 

@exbros: takie cos Ci sie pojawilo bo nie czytasz co instalujesz/aktualizujesz wink.gif ja sobie po prostu ten programik nie zainstalowalem wink.gif zreszta nie bylaby to duza szkoda tongue.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...