Skocz do zawartości

2 October Final Devel Freeze. All Package Builds Completed


lysyr

Rekomendowane odpowiedzi

chyba cos sie szykuje :)

repozytoria nie dzialaja, strona od Adie1981 nie dziala...

moze wyjdzie w czwartek :)

 

no to dobrze, ze nie ma tam katalogow do wersji 666... wszystkie sa puste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

miejmy nadzieje że już nie przeniosą bo 19 to czwartek wiec nie jest tak źle...

fajnie by było jakby podali konkretny termin z sporym zapasem dla siebie - ok 1,5 tygodnia

wtedy chyba by nie było problemu... a tak to takie skakanie nic nie daje, tylko ludzi wkurza <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze. ...
Popieram w calej rozciaglosci! :D

 

Sam nie moge sie doczekac, bo przy okazji wyjscia FC6 zamierzam przeprowadzic zabieg swierzej instalacji i calkowitej likwidacji WinXP ktory do tej pory placze mi sie gdzies na kilku partycjach ;)

 

Ale co prawda to prawda - wersja finalna powinna byc dopracowana w 100%. Liczy sie pierwsze wrazenie i pierwsze recenzje, a problemy z instalacja (Anaconda) moga to pierwsze wrazenie zrujnowac...

 

Niech dojrzewa w spokoju, ja i tak poczekam, nie w ten to w nastepny weekend bede mial zajecie ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również podpisuję się nogami i rękoma iż nie powinno się wydawać oficjalki zanim nie zostanie poprawiona większość błędów, zwłaszcza tych dotyczących instalatora (chyba nie chcecie płakać później że FC6 wam się nie chce zainstalować) oraz ogólnego korzystania z systemu - tak aby user nie zauważył że są jakieś błędy. Wszystkie pozostałe, których przeciętny user już nie odczuje, można eliminować z czasem, po wydaniu stabilnej wersji. A to że będzie wydana kilka dni czy nawet tygodni później nie powinno stanowić problemu - nie zależy od tego niczyje życie że już musi mieć fc6 zainstalowaną. A jeśli nawet już by zależało to zawsze sobie można zainstalować rawhide'a :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze.
A co prawda to prawda. Ja tam moge nawet do listopada czekać, żeby dostać produkt wolny od wad ;)

W sumie moją FC5 tak już dopieściłem, że pewnie i tak się będę długo zastanawiał czy jej nie zostawić. No i spisywał co ja tam mam poinstalowane, żeby potem od razu postawić wszystko jak należy :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...