Skocz do zawartości

Aurox


tomis

Rekomendowane odpowiedzi

Przyzwoity? Może. Potrzebny? Wcale. I było już na ten temat trochę na forum...

 

Według mnie był potrzebny mam na myśli początkujących użytkowników linuksa.

Chodzi mi dokładnie o to że dystrybucja ta była dostosowana do polskich realiów tzn neostrada Bluconnect (czy jak się tam to pisze) itp., zresztą sam zaczynałem swoją przygodę z linuksem od wersji 9.1. Auroxa.

Potem liznąłem parę dystrybucji i zostałem przy FC, ale z ciekawości zainstalowałem ostanio na swoim laptopie wersję 12 Auroxa i całkiem fajnie mi to chulało, a co najciekawsze nie musiałem zmuszać go do instalacji tylko sam mi wszystko wykrył i poinstalował w przeciwieństwie np. do FC5.

Nie wypowiadam się na temat wcześniejszych wersji bo nie instalowałem ale 12 jest według mnie bardzo udana.

Także szkoda mi trochę tego projektu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilowo jest małe zamieszanie, bo zawieszenie było pełnym zaskoczeniem dla użytkowników; na razie byli członkowie Aurox Core Team i kilka osób mniej czy bardziej związanych z dystrybucją ma plany przygotować jakąś kontynuację; chociażby po to, żeby wypełnić zobowiązania wobec ludzi, którzy wygrali Auroksa w jakiś konkursach i "nie zdążyli" odebrać płyt

 

wszystkich szczerze :) zainteresowanych rozwojem dystrybucji zapraszam wieczorami na kanał #turox na serwerze freenode; nie ma na razie ani forum ani wiki, więc przez jakiś czas tylko tam można się czegoś dowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...