Skocz do zawartości

Fedora I Winda


Rekomendowane odpowiedzi

narazie sprawdze tylko cedege i zobaczymy ile gier obsluzy a windy nie chce!! nie chce miec takiego kola ratunkowego jakby cos sie "psulo" w (_linuxie_ → Linuksie) ORT bo chce sie go nauczyc

dzieki i pozdro

 

powiem Ci tak: tez mialem kiedys takie zalozenie (nawet kiedys byla cala dyskusja na ten temat w Hyde Parku), ale jednak zostawilem Winde. nie zaluje. wlaczam ja raz na 2 mies. jak chce pograc, a w nauczeniu sie Fedory to ABSOLUTNIE nie przeszkadza. po prostu, jak cos nie dziala to nie wlaczam Windy tylko LiveCD i/lub linux rescue.

w ten sposob mam wciaz aktualizowany system do pracy (ktora zajmuje mi 99% czasu) i superdziurawy system do grania. :rolleyes: ale oczywiscie zrobisz jak chcesz.

 

pozdrowienia dla wszystkich!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też zostawiłem winde tylko do gierek. Z wine i cedega jak dla mnie jest za dużo zabawy, nie wszystkie gry działają i ogólnie sprawia mi to więcej trudności niż w dziurawym windowsie. pozatym wątpię aby udało mi się odpalić gierkie FEAR pod wine/cedega... a nawet gdyby to nie chodziło by to tak szybko. A na winde teżw wejde raz na miesiąc, bo (_żadko_ → rzadko) ORT gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instalowalem wczoraj juz fedora jeszcze na starym koompie tylko ze mam za malo ramu (128 :E) i sie dziala mi imstalacja graficzna i cos nie moge sobie poradzisz bo po juz wszystkim ustawieniach instalacja nie chce sie skonczyc w polowie gdzies mniej wiecej wyskakuje blad tzn przerywa sie instalacja hyyyy nie wiem o co chodzi :E

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
[...]ale niektore gry sa w takich cenach ze nie stac mnie na ich zakup
To nie jest powód zeby krasc. Mnie nie stac na Ferrari a bardzo bym chcial nim jezdzic, ale go nie próbuje ukrasc.

Na razie ostrzezenie (za zlamanie pkt.III.4. regulaminu). Przy kolejnej prosbie o zlodziejskie programy postaram sie o zablokowanie Twojego konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...