Skocz do zawartości

Mandrake Czy Fedora Core 2?


luksky

Rekomendowane odpowiedzi

imho.. kaza=syf ( w Toruniu kary za sciaganie plikow objetymi prawami autorskim ludzie mieli kary po 5000 zl ;) ... ) - moj provider mnie tak poinformowal... powiedzieli mi kiedys, ze nie ma co Kazzy ruszac...

A z moich doswiadczen to wiem, ze kazza to same wiruchy... i pliki, ktore okazuja sie byc zupelnie innymi ( nie chcianymi ), ale calkiem spoko jest na down mp3 i innych takich tam bzdurexxxk ;P

nicotine

A co to ?? Nicotine... hmmm musze sprawdzic ;) (skoro tak chwalisz sobie...)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

szczerze mówiac z Kazaa jest tak samo jak z linuchami, jak ktoś nie za bardzo wie co i jak to marudzi że nie mozna i syf :rolleyes::rolleyes: Jeszcze nie zdarzyło mi sie zassac żadnego fejka ani nic podobnego. a co do kar za ściąganie to takie same ploty jak czarne bmw z rogami zamiast lusterek które porywa dzieci, swego czasu była to wołga :) bądźmy poważni :)

 

ale własnie szukam gift'a i zamierzam powołac do zycia to co napisaliście powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok :) walczę wg porad kolegów z apollonem ale gitf cos sie chrzani. apt wszystko zassał idealnie ale apollon sie nie łączy bo mu gift nie pasi. daje sobie czas do 2 w nocy. jak nie da rady to albo pierdolne pięścia w stół i odpalam na noc XP+Kazaa albo nie wiem co :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ?? Nicotine... hmmm musze sprawdzic  (skoro tak chwalisz sobie...)
nie licz tylko na szybkie transfery bo w nicotine ściągasz pliki od konkretnej osoby, ale za to masz wgląd we wszystko co ci udostępni i możesz zasysać całymi katalogami. Polecam też kanały w zależności od tego jakiej muzy słuchasz, tam możesz spytać czy ktoś coś ma, wymienić zdania itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wszystkie błędy ort. niezamierzone]

 

ja z linuksem poznałem się w wakacje, zabrałem kuzynowi Auroxa 9.2 ale coś mi nie podpasował [zwłaszcza po naczytaniu się o cudach w jajku 2.6.x ] i zacząłem szukać w necie najlepszego distro dla 'newbie' i takie są moje wnioski:

 

MDK jest najlepszy na początek zwłaszcza nowy 10.1 [sam podpina fat32 i ntfs], łatwo się konfiguruje neo+ i (_wogle_ → w ogóle) ORT jest prosto i przytulnie :wub:

 

wcześniej miałem FC2 [wtedy zarejestrowałem się na forum], ale było troche problemów, często opisy zrobienia czegoś troszke bardziej skomplikowanego zawierał rekompilacje jądra :shock:, a przynajmniej mase niezrozumiałych poleceń pod konsolą :blink:, aplikacje nie działały [np:mplayer] albo działały jakoś niestabilnie [np: OpenOffice] i (_wogle_ → w ogóle) ORT ogarniało jakieś takie zniechęcenie

 

dlatego rezygnując z okienek zalecam MDK

 

ps. 26 listopada premiera Half-life2 więc winda jeszcze troche u mnie pobędzie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez na poczatku przejscia MDK->FEDORA i poczytaniu tutaj foruma :) mysle sobie, ale kiszka, spadam do MDK albo pana geja gejtsa przeproszę, ale natknałem sie na topik o APT i SYNAPTICU. zainstalowałem, poszło. odpaliłem instalke mplayera, jeszcze kilka rzeczy, patrzę i mówię sam do siebie: DZIZ, QRF*.*, JA PIER*.* to mi się podoba, zostaję :) Graficznie GNOME nie wiem dlaczego ale zabija smiechem KDE z MDK, nie mam pojecia dlaczego co i jak :) ogólnie wiecej innych linuxów nie bede instalował bo mam Fedorę. Gej Gejts siedzi tylko dlatego na hdd że kobitka chce mieć bo jakis katalog czegoś tam ma, trudno nie poradze nic. ogólnie jest OK B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazza to same wiruchy

nom.. tylko cholernie ciezko je odpalic z Wine'a.. :rolleyes:

hehehee....

a no tak...

zapomnialem, ze ten os troche nie bardzo kombatybilny z kazzowskim syfem....

a znacie moze taka aplikacje ? http://mp3.wp.pl/p/programy/opis/284.html ?? jak macie link do (_rpma_ → RPM-a) ORT, to prosilbym serdecznie o zapodanie takowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Nie macie zielonego pojęcia o Mandrakelinux. A ja na temat FC2 nie będę się wypowiadał, bo ustrojstwo wyleciało z mojego dysku po tym, jak po 20 minutach pracy od zainstalowania się zawiesiło i nie dało żadnych oznak do logów, aby móc przyczynę usunąć. Tak więc za mało mam doświadczenia z FC, aby z Wami tu polemizować.

Pozdrawiam i miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FEdora jest super, nie zawiesiła mi sie ani razu, jednak jest pewna rzecz jaka mnie irytuje rowniez w niej, praktycznie nie poświęcając całej niedzieli nie da rady zainstalować zadnego oprogramowania p2p, cokolwiek sie nie ruszy to potrzeba 40 innych pakietów, ktorych nie znajduje apt ani yum, trochę szlag mnie trafia ale staram sie postępować racjonalnie i nie bede skreslał systemu ktory mi sie podoba, jest stabilny, itp. po prostu jestem jeszcze lama i troszke wody upłynie zanim człowiek pokuma co i jak. Nie można winic systemu za to że ktoś daje ciała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...