Skocz do zawartości

Instalacja Opery


Cannabis

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niestety mam i nie wiem od czego to zalezy, blad od dluzszego czasu wisi na bugzilli i duzo osob ma z tym problem. W konsoli ci Waldo nic nie wypluwa po wyjsciu z stronki na ktorej jest flash?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W konsoli ci Waldo nic nie wypluwa po wyjsciu z stronki na ktorej jest flash?
Błędami faktycznie pluje, ale flash działa (np. jakieś tam głupie gierki na stronie in4.pl). A tak z ciekawości - podaj jakąś stronę, na której Ci nie działa? Może ja po prostu jeszcze nie trafiłem na coś szczególnego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob tak otworz 5 zakladek z strona flashem, i zminimalizuj okno opery lub inne operacje (pozamykaj zakladki itd) ... i po pewnym czasie zamiast animacji jest szare tlo :/ I to jest ten bla, ktory mi wypluwa od Fedory 6 :) A z tego co wyczytalem zwiazne jest z nowym GTK i trzeba by cofjnac sie w tyl zeby to poprawnie dzialalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm, faktycznie. Ale odświeżenie strony załatwia temat. Mnie to na szczęście jakoś mało boli :rolleyes:

 

No wlasnie to ten blad .... i w Operze 10 ma byc podobno zalatany. Mnie troche to w kurza jak reklama jest we flashu i ten blad sie zrobi i nie jak tego tla szarego zblokowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd z szarym polem jakby (a nawet na pewno) się nasilił w f8, teraz zbuforowanie dwóch filmów i oglądnięcie ich graniczy z cudem... w f7 nie miałem aż takich problemów. Dodatkowo w operze 9.5x proces operapluginwrapper dostaje zwiechy i maksymalnie obiąża procesor. Szkoda, bo nie przepadam za ff, pozostaje jedynie nadzieja, że w operze 10 sytuacja się poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...