Skocz do zawartości

Kadu 0.6 Dla F7


Darknek

Rekomendowane odpowiedzi

Z resztą zanim wejdzie paczka z builda do rawhide'a to też przynajmniej kilka-kilkanaście godzin mija, więc trochę czasu na wycofanie zmian przed kolejnymi "pushami" jest :)

To fakt... wiem coś o tym ;) (jak puściłem wadliwą openarenę i kombinowałem jak się z tego wycofać ;))

A wracając do kadu, to napisałem do rel-eng, by zrobili override, więc ostatecznie można liczyć, że paczka będzie trochę prędzej niż normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

(głównie chodzi mi o te wydzielone z powerkadu i pozostałe znajdująde się w autodownloadzie)?

No cóż, nawet nie zauważyłem, że w stable dodali kilka nowych modułów...

Nie pozostaje mi nic innego jak zabrać się za to przy najbliższej sposobności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oprócz autodownloadu to za dużo już tego nie będzie całe szczęście, tylko 2 moduły nie zdążyły. Na chwilę obecną to będą

-desc_history źródła forum

-last_seen źródła forum

 

Do tego w miarę możliwości są portowane powoli na moduły kolejne funkcjonalności z powerkadu, także jak coś postaram się dawać aktualne info. Zobaczę też czy z 0.6.0 będzie działał stary iwait4u.

 

Są jeszcze jabber_protocol i new_history, ale na nie z pewnością jeszcze nie czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miło widzieć ze sobie radzicie i jest zainteresowanie ;)

 

Ecik nic mi nie odpisales na żadnego maila i zaczalem sie martwic co z Kadu na FC. DLatego znalazlem tego posta ;)

 

I jak już trafi do glownego repo to prosze sprawdz czy opis na Wiki jest na pewno dzialajacy. (ja dzis skasuje dzial kadu developerskie, nie chcemy na glownej stronie ::Pobierz linkowac do paczek svna. Tacy testerzy w ogole nie zgłaszaja nam bledow, miejsce na ew. pakiety developerskie znajde gdzie indziej [notabene teraz KAdu 0.6.5-svn to totalna rozypka, nawet ja nie używam ;] ])

 

PS. Sorki za nie powiadomienia na mailach ze doszlo PKadu w ostatniej chwili, bede pamietal o tym w przyszlosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...