Skocz do zawartości

Porównanie Jąder.


waldis

Rekomendowane odpowiedzi

Cyferki to i ja zrozumiałem bystrzaku. Może nie zauważyłeś, ale tam jest link do całego artykułu, tyle, że w języku angielskim. Liczyłem na to, że ktoś bardziej obyty z angielskim i informatyką niż ja przeczyta go i wyjaśni o co kaman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyferki to i ja zrozumiałem bystrzaku. Może nie zauważyłeś, ale tam jest link do całego artykułu, tyle, że w języku angielskim.
To trzeba było dać link do artykułu angielskiego i powiedzieć, że chodzi o tłumaczenie. Nie miej pretensji do Adi1981, że nie czyta z Twoich myśli. Ja po przeczytaniu Twojego postu też nie wiedziałem czego nie rozumiesz. Pytania dobrze jest zadawać precyzyjnie - unikamy nieporozumień ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy problem maturzystów, to brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. I nie tylko maturzystów. Teraz wiem dlaczego np. w USA w instrukcji obsługi kuchenek mikrofalowych piszą, żeby nie suszyć w nich zywych zwierząt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to największym problemem internautów jest kompletna nieumiejętność zadawania konkretnych i precyzyjnych pytań na forach.

A tak w ogóle to Ty w tej chwili piszesz te posty żeby sobie tylko popisać (ponarzekać) czy znowu jest w tam jakiś ukryty haczyk i coś chcesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...