Skocz do zawartości

Apache, Httpd


Adamex

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega już to napisał WalDo :)
Sorki, przeoczyłem :blink:

 

A ten netstat to jakoś dziwnie niepełny <_< Brakuje choćby nagłówka w rodzaju

Active Internet connections (only servers)
Proto Recv-Q Send-Q Local Address               Foreign Address             State

Czy Ty nam tu Adamex nie wkleiłeś przypadkiem tego co widać na ostatnim ekranie a początek gdzieś już poza konsolą zniknął? ;) Zrzuć ten "netstat -l" do pliku i zawartość pokaż zawartość tego pliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty nam tu Adamex nie wkleiłeś przypadkiem tego co widać na ostatnim ekranie a początek gdzieś już poza konsolą zniknął? ;) Zrzuć ten "netstat -l" do pliku i zawartość pokaż zawartość tego pliku.

 

WalDo, o tym również już pisałem, również polecając zrzut do pliku :D Kolega stwierdził, że nie ma różnicy - w co trudno mi uwierzyć... Stąd jeszcze prośba o wklejenie ps aux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Udalo mi sie rozwiazac problem

Problem tkwil w tym ze na IE nie wyswietlala sie storna gdy wpisywalem adres_ip:80 lub tylko adres_ip

Problem rozwiazalo zainstalowanie Firefoxa... :)

 

Spod Firefoxa wszystko smiga, ale musze wpisywac adres: adres_ip:80 bo samo adres_ip nie dziala

 

Ach te microshitowe badziewie... ;)

 

dzięki wszystim za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziekuje wszystkim za pomoc :)

 

Mam jeszcze jedno pytanie, czy wie ktoś może jak zrobić, aby po wpisaniu adresu ip w przeglądarkę, nie trzeba bylo podawać numeru portu?

Narazie mam tak, ze musze podawać adres_ip:numer_portu, a chciałby aby automatycznie mnie przekierowywało na określony port.

 

Czy wie ktoś jak to zrobić?

 

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli serwer działa na standardowym porcie 80, to wpisywanie numeru portu nie powinno być potrzebne. Jeśli na jakimś innym, to nie wiem :lammer:

 

Serwer działa na standardowym porcie 80, jednak po wpisywaniu tylko adresu ip w pasku adresu w przegladarce dostaje blad nr 400

Jesli wpisze port 80 (standardowo) lub (8080) to przekierowuje mnie dobrze na odpowiednie strony - (php,html) lub (strony jsp - tomcat)

 

Nie wiem czemu po wpisaniu ip w przegladarce www nie wyswietlaja mi sie storny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...