Skocz do zawartości

Wine


Anru

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z Wine i Cedega. Wywala mnie przy próbie instalacji (wine) diabloII, office 2007 (to próbowałem) a po zainstalowaniu statistica 8.0 nie chce jej uruchomić (instalacje musiałem zaczynać 4 razy:/) wyskakuje komunikat "an unsupportet operation was attempted". Zainstalowany Spore demo się nie uruchamia bez komunikati i wyskakuje czarny ekran tak na 0,3-0,7s. wine najnowszy fedora 10 i686 Wracając do wain nie mogę uruchomic praktycznie żadnego programu portable wyskakuje komunikat: File not found po kliknięciu ok wyskakuje succes (co nie muszę chyba pisać jak bardzo jest ironiczne) wczoraj wyskakiwała informacja,oj nie pamiętam path not found albo cośw tn desień jakby brakowało jakiegoś patha

 

Próbowałem chyba już wszystkiego i niestety nic:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nt. MS Office 2007 pod wine w F10 było niedawno ? http://forum.fedora.pl/index.php?showtopic=20352

Wiem, czytałem, ale nie ma tam nic konstruktywnego:/ mi się instalacja nie włącza

 

WalDo racja:) jestem rasowym dyslektykiem i choć staram sie z tym walczyć to niestety robie ciągle za dużo błędów. W sumie wstyd żeby osoba w tym wieku i z tym wykształceniem waliła takie byki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, jeśli mogę wtrącić to fakt że nic mi na winei cedega nie działa sugeruje że coś nie tak jest z konfiguracją albo fedory, albo naprawdę podstawowych funkcji tych programów. Ciągle mam nadzieję że ktoś może ma pomysł w czym problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na winehq a dokładnie appdb znalazłem jeden wpis dot fedory (podobno działa)

 

http://appdb.winehq.org/objectManager.php?...TestingId=36381

 

tutaj bym szukał pomysłów ...

 

Zarejestrowałem się i szukałem odpowiedzi, ale niestety nie dałem rady znaleść nic pomocnego, miałem nadzieje że ktoś na forum maił podobny problem i może sobie poradził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie ma pal licho Diablo II >_<

Poprostu tutaj jest trochę zabawy tą metodą, którą znam

Musisz utworzyć z poziomu root w /media katalog np. DiabloII i tam montować z poziomu konsoli każdą płytę przy zamienianiu podczas instalacji i stamtąd odmontowywać z konsoli, wiem, jest przy tym zabawy ale sukces gwarantowany, mam dać screeny na dowód?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...