Skocz do zawartości

Upgrade F10 Do F11


Jasiek_M

Rekomendowane odpowiedzi

wiem,wiem tylko że jak tylko chce przeskoczyć układ dysków wychodzi błąd i nic z tego(mimo że sprawdzał płytę że jest ok) ściągnę sobie jeszcze raz tylko normalną wersję i sprubóję... P.S Po czym poznać na której partycji był system bo mam kilka o podobnych wielkościach....

 

P.S2 Pisze z mamy kompa a on ma windowsa- jaki pod to coś jest dobry program do ściągania plików?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

odpal plytke dvd/cd z fedora wpisz linux rescue, wlaczy sie tryb ratunkowy. wpisz fdisk -l /dev/[dysk], pokaze ci ktore partycje sa jakich typow (82 - swap, 83 - linux) - dostaniesz komplet informacji, zapisz sobie numerki i juz :). pod winde to jest wtyczka do totalcommandera, lub taki sterownik. nie polecam jednak zapisywac - w koncu omijasz journaling i sie cos moze popsuc - read only najlepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Po czym poznać na której partycji był system bo mam kilka o podobnych wielkościach....

Jak już odpalisz instalke, wybierz indywidualny układ partycjonowania, czy coś takiego. Zostaje Ci stary układ partycji. Edytuj którąś z nich i masz napisane, gdzie była montowana. Jak główna to oczywiście /

P.S2 Pisze z mamy kompa a on ma windowsa- jaki pod to coś jest dobry program do ściągania plików?

Firefox, opera i karzda przeglądarka pod Windą ściągnie Ci obraz ISO. Do wypalenia płytki Free Easy Burner, Bez problemu z ISO idzie.

Obraz polecałbym jednak bittorentem. Na pewno szybciej będzie. Szczególnie pod Windą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opsi chyba mi sie zle napisalo z tym sterownikiem , myslalem ze chodzi o przekopiowanie plikow z linuksa na windowsa :). do sciagania plikow to flashget jest dobry, do nagrywania to albo cdburner xp albo imgburn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpal plytke dvd/cd z fedora wpisz linux rescue, wlaczy sie tryb ratunkowy. wpisz fdisk -l /dev/[dysk], pokaze ci ktore partycje sa jakich typow (82 - swap, 83 - linux) - dostaniesz komplet informacji, zapisz sobie numerki i juz :). pod winde to jest wtyczka do totalcommandera, lub taki sterownik. nie polecam jednak zapisywac - w koncu omijasz journaling i sie cos moze popsuc - read only najlepiej :)

 

Hej, nie mogę tego znależć, wyświetla tylko skrócone informacje, Zresztą sposób z podmianą istniejącego systemu będzie dobry, więc już nie trzeba. Wielkie dzięki dziś w nocy(jak wrócę do domu na noc) podmienie te linuxy. Pozdrawiam

Korab_S

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam taki problem- ściągnąłem jeszcze raz F11 a dalej nie chce mi się ono zainstalować i w tym samym momencie co wcześniejsza instalka(po wybraniu by zainstalowało się podmieniając bierzący system lub na indywidualnym układzie) wyskakuje ten sam błąd... co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...