Skocz do zawartości

Logowanie W Firefox


an_tony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak wszyscy tutaj raczkuję dopiero w linuksie i mam mały problem. Otóż nie mogę się zalogować na żadnej stronie internetowej. Korzystam standardowo z firefoxa, którego już nawet odinstalowywałem sądząc że to może w nim jest przyczyna moich problemów. Niestety po ponownej instalacji z przykrością stwierdziłem, że problem nadal istnieje. Nadal gdy wpisuję login i hasło na jakąkolwiek stronę, ta znika na ułamek sekundy jak gdyby miało nastąpić zalogowanie, po czym znowu pojawia się okienko wymagające podania loginu i hasła i tak w kółko. Przejrzałem forum i znalazłem dużo problemów z zalogowaniem się na roota itp, ale mój problem jest nieco inny. Będę wdzięczny za każdą pomoc.

 

---- łączenie postów ----

Najmocniej przepraszam za podwójny temat, ale miałem problemy z internetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż nie mogę się zalogować na żadnej stronie internetowej.
Jak słusznie zauważył JoleKK tutaj jakoś Ci się udało, więc coś kręcisz. Napisz na jakie strony nie możesz się zalogować.

 

[...]nawet odinstalowywałem sądząc że to może w nim jest przyczyna moich problemów.
Odinstalowanie nic nie da, już prędzej usuń katalog z ustawieniami ze swojego katalogu domowego. A jeszcze wcześniej sprawdź czy nie masz zainstalowanych jakichś wtyczek, rozszerzeń, motywów innych niż domyślne i usuń je.

 

P.S.

Witam, jak wszyscy tutaj raczkuję dopiero w linuksie[...]
Śmiała teoria godny filozofa :lol: Wiem, że nic nie wiem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem bardzo podobny problem. Na kilka stron dało się nawet zalogować. Problem tkwił u mnie w ustawieniach routera (linksys), a dokładnie w powłączanych filtrach:cookies, java, proxy oraz ActiveX. Po wyłączeniu filtrowania wszystko wróciło do normy :) WIem, że Ty podejrzewasz system, ale objawy miałem takie same, a rozwiązanie leżało w innym mejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie kręcę:) Na tą stronę wszedłem z Visty, którą ustawiłem na laptopie jako domyślny system. Linuksa zainstalowałem sobie dodatkowo, gdyż chciałbym w przyszłości korzystać z tego systemu i muszę się go najpierw trochę nauczyć. Z poziomu Linuksa nie da się zalogować na absolutnie ŻADNĄ stronę:) Dzięki za rady. Aha i sorry jak kogoś uraziłem tym raczkowaniem, nie wiem jak inni ale ja na pewno raczkuję:) A ta filozoficzna sentencja to być może pod wpływem 'Świata Zofii', który obecnie czytam:) Gorące pozdro dla wszystkich;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...