Skocz do zawartości

Waldo - Tu Jest Miejsce Abyś Oddał Swój Jubileuszowy (6000) Post


qmic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ale w offtopic posty sie nie licza :D

 

Rzeczywiście, ale to dobrze, jak gdzieś indziej napisze to tu wejdzie i też będzie 6000 na liczniku bez różnicy jak długo się będzie wypowiadał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, ale to dobrze, jak gdzieś indziej napisze to tu wejdzie i też będzie 6000 na liczniku bez różnicy jak długo się będzie wypowiadał :)
O żesz... To już 6000 razy się zbliża? :) Dobrze, że rachmistrz qmic czuwa i pilnie zlicza :) Wzruszony jestem, że tak o mnie pamiętasz :P Rozumiem, że to przejrzysta aluzja, żebym zaczął pisać wspomnienia i wydał w formie książkowej albo zaczął się bardziej konstruktywnie wypowiadać. Przyjmuję krytykę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chcę się czepiać ale ile Waldo musi napykać postów aby odpadło "(prawie)" ???????????? Albo jest ekspertem, albo uczy informatyki i daje dzieciom pytania z Forum do rozwiązania.. :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żesz... To już 6000 razy się zbliża? :) Dobrze, że rachmistrz qmic czuwa i pilnie zlicza :) Wzruszony jestem, że tak o mnie pamiętasz :P Rozumiem, że to przejrzysta aluzja, żebym zaczął pisać wspomnienia i wydał w formie książkowej albo zaczął się bardziej konstruktywnie wypowiadać. Przyjmuję krytykę :)

 

Zliczać to zlicza phpbb, ja tylko czuwam abyś nie zapomniał :):)

 

Wspomnienia z Forum to skądinąd ciekawy pomysł, może załóż swojego bloga ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka jest jego historia?
:D Ja chyba naprawdę bloga zacznę pisać.

Awatar jak awatar. Już kiedyś, gdzieś pisałem skąd się wziął - wilki to sympatyczne zwierzaki dopóki ich się nie drażni i bardzo je lubię. A ten jeszcze taki siwy, że mi akurat wiekowo podpasował :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...