Skocz do zawartości

Gry (proszĘ O Pomoc!)


Imek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do wybrania jakąś grę pod choinkę i mam problem z znalezieniem jakiejś. :huh: Szukam gry typu Prince Of Persia. Niestety odpada MIRROR EDGE(które wybrałem ale jak zobaczyłem wymagania sprzętowe to zwątpiłem :lammer: ) i Assasin's Creed.

Mam słabą kartę graficzną :angry: Proszę o znalezienie jakiejś fajnej i ciekawej gry podobnej do Prince Of Persia, albo Mirror Edge. Kartę graficzną mam RADEON 9200 - 64mb i jakbyście znaleźli jakąś która spełnia te wymagania (jeśli taka w ogóle istnieje :P )to pisać :D mam nadzieję ze zrozumiecie mój problem ^_^ Z góry DZIĘKI.

. IMEK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Imku,

Domyślam się, że chodzi Ci o gry na system operacyjny Windows. Niestety :( Nasz Mikołaj roznosi prezenty tylko do tych grzecznych dzieci, którym rodzice zainstalowali na komputerku Linuksa.

 

Tak więc z przykrością :> przenoszę Twój post do działu OFFTOPIC → NoName.

Właściwie powinienem wyrzucić do kosza, bo nawet nie jesteś grzecznym chłopczykiem spod znaku Windows. Dlaczego?

to pisać tu, ale najlepiej na GG
http://rtfm.killfile.pl/#niepriv

 

Pozdrawiam Cię Imku serdecznie i polecam zapoznanie się z tzw. netykietą, bo Ci Mikołaj na Gwiazdkę przyniesie rózgi zamiast gier :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tym Prince of Persia? :ph34r:

prince-of-persia.gif

 

Mam to w emulacji na komórkę i nie przypomina mi to Assasin Creed. Swoją drogą - Prince of Persia to super klasyk i gratuluję gustu. Pamiętam jak ja chciałem konsolę, pod którą można było to odpalić. Powinieneś sobie poradzić na emulatorze Nintendo.

 

POZDRO

 

PS. Zawsze staram się dostosować do sposobu myślenia pytającego. Dzięki temu obydwaj oszczędzamy czas szukając odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...