Skocz do zawartości

Negatywny Wynik Sprawdzania Cd


sumo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Sciagnalem w kocnu FC3 na moim cudownym laczu, sprawdzilem sumy kontrolne, wszystko OK. Wypalilem obrazy na plyty, rozpoczynam instalacje, wlacza sie Media Check (na samym poczatku tester plytek) wiec oczywiscie zgadzam sie aby przetestowal nosniki. I co?

 

Po sprawdzeniu kazdej z 4 CD z FC3 pokazuje wynik FAIL.Dlaczego???

Dyski 1, 3 i 4 wypalilem u siebie a 2 u kolegi gdyz u niego sciagalem CD2 zeby bylo szybciej - wiec nie jest to wina nagrywarki ze zle nagrywa czy cos w tym stylu.

 

Mial ktos moze taki problem jezeli tak to niech powie czy mimo negatywnego wyniku testu instalowal i wszytko dziala poprawnie, a jezeli do tej pory nikomu sie to nie zdarzylo to napiszcie co robic???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wystąpił błąd podczas downloadu (ja 3 razy musiałem 4 CD pobierać <_< ). Mogłeś to sprawdzić (_odrazu_ → od razu) ORT za pomocą md5sum. Możesz spróbować zainstalować FC3 bez tej płytki. U mnie podczas aktualizacji z FC2 była potrzebna ale jak instalowałem na czystą partycję nie była.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś to sprawdzić (_odrazu_ → od razu) ORT za pomocą md5sum

 

napisalem ze sprawdzilem sumy kontorlne (wlasnie md5sum) i dopieor nagralem - jak bym nie sprawdzil to bym nie nagrywal, sumy kontrolne byly poprawne a mimo tego dzieje sie to co napisalem wyzej

 

i nie dzieje sie to przy jednej CD lecz przy kazdej...co robic???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem ze sprawdzilem sumy kontorlne (wlasnie md5sum) i dopieor nagralem - jak bym nie sprawdzil to bym nie nagrywal, sumy kontrolne byly poprawne a mimo tego dzieje sie to co napisalem wyzej

Sorki, nie doczytałem dokładnie (lekko nieświeży byłem po wczorajszym wieczorze ;)).

 

Może to wina plyt? Spróbuj nagrać na innych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to miałeś szczęście. Może akurat nie instalowałeś tych pakietów, które były w uszkodzonym miejscu. Ja miałem podobnie, sumy w porządku, ale przy sprawdzaniu wywalało błąd przy 1 i 3 dysku. Dodam, że wypalałem na nowych Dysanach CD-RW 700MB. Co zrobiłem? Ano wypaliłem jeszcze po dwa razy to samo na tych samych dyskach i w końcu błędy zniknęły. A więc do trzech razy sztuka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...