Skocz do zawartości

Czy To Już Koniec Fedory?


rayone

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak. Na starym laptopie (dość leciwym) miałem problemy z Fedorą > 9. Jakiś czas temu zainwestowałem w nowy sprzęt i mimo próby paru distro (Arch, Debian, etc.) Fedora najbardziej mi pasuje i tfu tfu wszystko mi działa (nawet Oracle XE, swoje przygotowane SPEC'e, etc.).

Osobiście Fedorę bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Powiem szczerze Fedora była drugim systemem, który wybrałem do instalacji. Pierwszym było Ubuntu, jednakże byłem szczęśliwcem, który natrafił na błąd powodujący korupcje danych na dysku, dokładniej opisanego tutaj. Błąd występował w 9.04 i wszystkie znaki na ziemi wskazują ze występuje w 9.10. Wrodzona ostrożność sprawiła, iż wykonałem kopie bezpieczeństwa ważniejszych danych inaczej pewnie zaprzestał był wszelkich prób z Linuksami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaki z olejem po trzykroć. Albo i więcej. Przejrzyj sobie forum i zobacz ile jest takich tematów. Wałkowanie tematu po raz kolejny jest już po prostu nudne.

Krytyką działań deweloperów jest całe praktycznie biorąc forum. Gdyby było pięknie, gładko i OOTB, to sens tego forum ograniczyłby się do zapraszania na kolejne spotkania miłośników Fedory smile.gif

 

NUDZIARZE!!! dry.gif

Od działania OOTB jest "jedyny słuszny W"

Owszem napotkałem w swym życiu różne problemy poczynając od problemów z Neostradą na Aurox 9.3 bodajże 6 lat temu, jednakże dziś mogę stwierdzić spokojnie, że nie ma i nie będzie takiego błędu/problemu, który mnie odtraci od Fedory, musiałaby ona umrzeć a prędzej wysadzi ktoś Microsoft niż RedHat upadnie a Fedora razem z nią :)

Ja to wciąż się zastanawiam czemu ludzie narzekali na Fedorkę 9 ale to tak po za konkursem

No i ponownie cytując tym razem fragment

NUDZIARZE!!!

Codziennie uczymy się czegoś nowego, dzięki problemom z Flash'em (SPASIBA Adobe <_<) FireFox'em zajmującym 1 GB RAM (nie pytajcie czemu błagam xD) czasami problemami z dźwiękiem choć już niezbyt często (Spasiba PulseAudio?) jestem przywiązany do Fedory bo przynajmniej się nie zanudzę, bah nawet ostatnio na drugim kompie ośmieliłem się pogrzeszyć Windows 98 by trochę powojować, nawet BSOD ujrzałem przy instalacji karty dźwiękowej, ale że zależało mi na dźwięku to nieoficjalny Service Pack musiałem ruszyć i koniec BSOD :(

Po za tym nie jest tak źle, SELinux ciągle coś zgłąsza a po poprawkach się ucisza z fałszywymi alarmami, przynajmniej widzę, że system dba o użytkownika

Take care of the box and it will take care of You

 

Tyle z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...