Skocz do zawartości

Co Trzeba Mieć żeby Udzielać Kursy Z Informatyki


Tom:-)

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie muszę mieć kwalifikacje ażeby udzielać kurs z informatyki?

 

Udzielać to można korepetycji, a kurs to raczej trzeba prowadzić.

Według mnie nie powinno być wymaganych kwalifikacji, żeby prowadzić kursy. Po prostu: jeśli ludzie chcą Cię słuchać i płacić Ci za to, to czemu nie? Oczywiście Twoim mocnym atutem byłoby okazanie dyplomu z tytułem uczelni technicznej, ale gdybym to ja ustalał prawo, to byłbym tu liberalny. Znając jednak umiłowanie naszych urzędników do koncesji i pozwoleń, to nie wykluczam że trzeba mieć conajmniej wyższe wykształcenie, kurs pedagogiczny, zarejestrowaną działalność gospodarczą i zaświadczenie o niezaleganiu z ZUS, itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedł bym na podyplomową informatykę pouczyć się matematyki (bez sensu) i mogę mieć papier. W późniejszych rozszerzeniach kursu przyda mi się dyplom.

 

Bym pracował w firmie mojego kolegi gdzie było by kilka kursów BHP itd... i może być też informatyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Z tego co się orientuję to nie musisz mieć żadnych kwalifikacji żeby prowadzić kurs (takie dziwactwo moim zdaniem). Jak kolega SeeM napisał, przyda się chociaż minimalny kurs z zakresu pedagogiki. Jeśli masz dyplom uczelni kierunkowej to też nie zawadzi, a zwiększy Twoją wiarygodność u kursantów.

 

Es.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...