Skocz do zawartości

Gra Mandriva


kamil1998

Rekomendowane odpowiedzi

/vote yes

 

Kamilku drogi, dalej brakuje czegoś o co ktoś wcześniej pytał. I do cholery jasnej, PISZ PO POLSKU I UZYWAJ ZNAKÓW PRZESTANKOWYCH! (jeśli nie wiesz co to jest, skończ podstawówkę najpierw/wróć się do niej).

pisz na temat i nie krzycz na mnie bo nie jestes pelnoletni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź czytaj co się pisze, bo zauważyłeś tylko moje wielkie litery. Kto tu teraz pomija temat bo nie ja chyba... Napisałem komentarz do Twoich wklejek i powinieneś się ustosunkować. To Ty potrzebujesz (ee, chyba raczej żadasz, patrząc po styl Twoich wypowiedzi) pomocy, więc daj nam tyle informacji abyśmy Ci mogli pomóc. Jeśli nie chcesz tej pomocy to poprostu idź sobie i wróc do piaskownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź czytaj co się pisze, bo zauważyłeś tylko moje wielkie litery. Kto tu teraz pomija temat bo nie ja chyba... Napisałem komentarz do Twoich wklejek i powinieneś się ustosunkować. To Ty potrzebujesz (ee, chyba raczej żadasz, patrząc po styl Twoich wypowiedzi) pomocy, więc daj nam tyle informacji abyśmy Ci mogli pomóc. Jeśli nie chcesz tej pomocy to poprostu idź sobie i wróc do piaskownicy.

ale zrozum ze ty nie pomagasz dalem tyle informcji o ile mnie proszono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien? To procesor o parametrach sprzed 10 lat i tym samym tłumaczy Twoje problemy z zacinającymi się grami i KDE. Dla pewności może pokaż wynik polecenia.

cat /proc/cpuinfo

Jeśli to co piszesz jest prawdą to zapomnij o dużych grach i środowisku KDE/GNOME/XFCE.

Najlepsze dla Ciebie będzie środowisko LXDE

yum groupinstall LXDE

i bardzo lekkie aplikacje np.

- Chrome do przeglądania internetu (jest w poradniku),

- MOC do muzyki (paczki na wiki)

- itd.

do tego wyłączanie usług: http://wiki.fedora.pl/wiki/Us%C5%82ugi (ale najlżejszymi narzędziami z konsoli)

 

Prawdę mówiąc Fedora jest dosyć ciężką dystrybucją, ale te lekkie nie są łatwe w obsłudze.

 

wynik tego

cat /proc/cpuinfo


cat /proc/cpuinfo
processor    : 0
vendor_id    : GenuineIntel
cpu family    : 15
model        : 6
model name    : Intel(R) Celeron(R) D CPU 3.20GHz
stepping    : 5
cpu MHz        : 3199.920
cache size    : 512 KB
fdiv_bug    : no
hlt_bug        : no
f00f_bug    : no
coma_bug    : no
fpu        : yes
fpu_exception    : yes
cpuid level    : 6
wp        : yes
flags        : fpu vme de pse tsc msr pae mce cx8 apic mtrr pge mca cmov pat pse36 clflush dts acpi mmx fxsr sse sse2 ss ht tm pbe nx lm constant_tsc up pebs bts pni dtes64 monitor ds_cpl cid cx16 xtpr pdcm lahf_lm
bogomips    : 6383.52
clflush size    : 64
power management:

 

 

a i dodam ze n windowsie wszystko normalnie chodziło żadna gra sie nie zacinała nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE banować kamila :)

 

Wesoło jest.

Jak zaczynałem z linuksem to też po mnie jechano na forach. Może nie osiągnąłem takiego poziomu jak kamil, ale byłem też starszy.

@kamil pisz mniej na forum( i tak ci to nie idzie). Więcej czytaj.

 

patrz co piszesz :

gra mandriva SIE ZACINA

Chyba chodzi o mania drive - mandriva to dystrybucja linuksa :)

i nie "SIE ZACZINA" tylko się zacina. Polskie literki też są ważne. Jak wciśniesz alt + literka to może uda się wpisać znaczek

(możesz też w internecie wyszukać polskie znaczki i przeklejać - można to nawet wyklikać: zaznaczasz "ą" ppm->kopiuj->ppm->wklej)

pomuliłem sie co do procka bo mam 3 l3tnigo kompa i mam 3.91MHZ

Pomulić to może przez chwilę komputer. Ty się prawdopodobnie pomyliłeś.

Pomiędzy MHZ i GHZ jest spora różnica :)

i nie 3,9 tylko 3,2

 

I jak tu bana gościowi dać? Trzeba uczyć, szkolić i kasować śmieciowate tematy :) , jak ten z oddam konto i mailem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE banować kamila :)

 

Wesoło jest.

Jak zaczynałem z linuksem to też po mnie jechano na forach. Może nie osiągnąłem takiego poziomu jak kamil, ale byłem też starszy.

@kamil pisz mniej na forum( i tak ci to nie idzie). Więcej czytaj.

 

patrz co piszesz :

 

Chyba chodzi o mania drive - mandriva to dystrybucja linuksa :)

i nie "SIE ZACZINA" tylko się zacina. Polskie literki też są ważne. Jak wciśniesz alt + literka to może uda się wpisać znaczek

(możesz też w internecie wyszukać polskie znaczki i przeklejać - można to nawet wyklikać: zaznaczasz "ą" ppm->kopiuj->ppm->wklej)

 

Pomulić to może przez chwilę komputer. Ty się prawdopodobnie pomyliłeś.

Pomiędzy MHZ i GHZ jest spora różnica :)

i nie 3,9 tylko 3,2

to co jest nie tak że sie tak tnie

I jak tu bana gościowi dać? Trzeba uczyć, szkolić i kasować śmieciowate tematy :) , jak ten z oddam konto i mailem :D

 

 

to co jest nie tak że się tak tnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez jakiś czas poużywaj sobie, pokombinuj, popsuj, poszukaj rozwiązań w forumowej szukajce / googlu.

Linux się nie psuje heretyku Ty >_< <żart, bez urazy>

 

Jeśli komputer wykorzystujesz tylko do gier - zrezygnuj kup konsolę.

Jestem za

nie tylko do gier ale i takrze do netu i nauki konsole mam

Pewnie "Pe eS tszy" <_<

 

- Chrome do przeglądania internetu (jest w poradniku),

No nie wiem czy Chrome jest takie znowu lekkie, bynajmniej ilość procesów o nazwie Chrome i ich zajęta wspólna pamięć mnie troszkę nieprzekonują do tego

Może Epiphany byłoby lepsze?

 

/vote yes

chyba raczej... :P

[iSubaru@SkyNet ~]$ ./vote.sh --yes

 

pisz na temat i nie krzycz na mnie bo nie jestes pelnoletni

Sądząc po Twoim nick'u to dam sobie rękę lewą uciąć, że wszyscy tutaj rozmawiający po za Tobą są minimum starsi od Ciebie i żebym się nie założył, że pełnoletni

Nie próbuj mi zwrócić uwagi, że ja nie jestem, bowiem zdziwiłbyś się jakbym Ci podał swój wiek (a co dopiero jaki jest w dzienniku wpisany...)

 

Jak wciśniesz alt + literka to może uda się wpisać znaczek

Był jakiś numer, żeby wpisać znaki Copyright ale gdzieś mi uciekło :(

 

to co jest nie tak że się tak tnie

ATI Technologies Inc RV370 [sapphire X550 Silent]

Ja tam stawiam na sterowniki karty bowiem AMD jeszcze chyba nie do końca nadrobiło braki ATI

U kolegi to się całe X'y sypnęły mimo, iż sterownik (wedle tego co było na stronce napisane) był poprawny <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...