Skocz do zawartości

Gdzie Ta Wspaniała Technika ?


DAREK WL.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja chciałbym zauważyć, że to co jest powszechnie dostępne i jest używane to praktycznie rzecz biorąc archiwum techniki. Ilość procedur przez jakie musi przejść nowy wynalazek, nowe odkrycie aby było dostępne na "rynku" jest ogromny.

Toć został wynaleziony lek na celiakie, jest kamera podłączana bezpośrednio do nerwy wzrokowego (dla osób niewidomych), komputery o mocy obliczeniowej dziesiątki razy większej niż te używane nawet na instytutach naukowych. Przecież w momencie kiedy wychodzi jakiś procesor dwurdzeniowy na rynek inżynierowie już dawno badają nowe technologie.

 

Druga kwestia, dziesiątki z wynalazków jest nieopłacalnych, po co jednorazowe elektroniczne oko skoro można zarabiać miliardy na kroplach, lekach, naświetlaniach, okularach, soczewkach i innych zastępnikach?

Po co lek na celiakie (się uczepiłem bo nie to dotyczy) skoro jedzenie bezglutenowe kosztuje takie krocie, że to są kolejne miliardy dla firm produkujących?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z tym się zgodzę, zabawa różnymi dystrybucjami nie jest i nie będzie interesująca, a doprowadza jedynie do zniechęcenia się do systemu.

No to ja jakiś fanatyk już jestem bowiem do Ubuntu się zniesmaczyłem, do Archa ciutkę też, ale przekonania do Fedory mi to nie znegowało :)

[Phanatism]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Zobaczcie co się dzieje ostatnio ;

w Holandii zatrzymali dziewczynę która zamordowała 4 swoje dzieci .

We Francji jakieś małżeństwo zabiło 6 swoich dzieci .

U nas i nie tylko ; jak spadnie trochęe deszczu to zaraz powódź.

Jak zawieje wiatr to dachy zrywa i drzewa wywraca .

Czy nie uważacie że jest jakiś związek między zepsuciem moralnym dzisiejszych społeczeństw

a tymi kataklizmami . Co trochę to czytam o 14-letnich dziewczynach i chłopakach którzy piją alkohol

dokonują rozbojów, uprawiają sex , demonstrują przeciw krzyżowi przed pałacem prezydenckim .

A potem w ramach "globalnego ocieplenia mamy trąby i powodzie .

Jak długo jeszcze tak będzie na świecie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co się dzieje ostatnio ...

...Czy nie uważacie że jest jakiś związek między zepsuciem moralnym dzisiejszych społeczeństw

a tymi kataklizmami ...

W Częstochowie tak wszyscy, czy tylko niektórym to miejsce ciąży?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo jeszcze tak będzie na świecie

z tego co kojarzę to do grudnia 2012. Wtedy kończy się kalendarz majów.

 

Jedni mówią,że ma być koniec świata, ale ja jestem zdania ,że wtedy wszystko się zmieni.

Koniec kalendarza majów ,oznacza początek kalendarza czerwców.

Przyjdzie pokój na ziemi , wszyscy będą razem śpiewać przy muzyce Behemota, a Windows nie będzie się zawieszał .

Ponoć nawet zynaddsubfx ma działać out of the box w każdej dystrybucji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2012 podobno magnesy się zmienią - czy jakóś tak

i żeby windowsy działały to ms wypuści spacka 5.5 ( code name: magnetic fields )

my robimy normalnie yumem apgrejdem

tylko trzeba się przywiązać do fotela a fotel przybić do podłogi czyli sufitu ( i tu jest technika : impulsator kinetyczny z trzonem drzewnianym i goździe )

i po wszystkim jak będziemy wisieć czyli siedzieć, nie będzie gwałconcych 14-latek i powodzi, a dachy nie odpadną tylko zawisną.

 

Poza tym jestem na wakacjach w górach, blukonekt ledwie zipie w edżu na szczęście w sklepiku jest okocimski porter więc go piję.

NIECH KTOŚ TO ZAMKNIE !

 

P.S. aha zynadubfix ( czy jakoś tam ) trzeba przybić do sufitu goździami nierdzewnymi - jakoś tak czuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZynAddSubFX już dawno działa Out of The Box na każdej dystrybucji... używam już rok wraz z kontrolerem MIDI i YAMAHA P-85 i nie mam żadnych, zaznaczam żadnych problemów.

Nie wiem jak wy tego JACKa konfigutujecie (albo nie konfigurujecie), ale powtórzę standartowe słowa: SOA#1

 

Testowane na: F10, F11, Gentoo, ArchLinux, Ubuntu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że forum umarło. Tak tu ostatnio cicho było :)

 

@DAREK WL.

Nie w tej cywilizacji.

Ludzka wiedza cyklicznie wykonuje nawrot spowodowany nadmiarem wolności. Dzisiaj nikt nie chce się uczyć, pracować i zakładać rodziny. Dzisiaj można robić "byle co" i wygodnie żyć. Od rządu wymaga się coraz więcej wolności obywatelskiej i ...zmierzamy do idiokracji: http://www.filmweb.pl/Idiokracja (bardzo lubię to słówko :) )

a to dowód by Boxxy :

ja pitole, jakie Ona miny strzela :D

jest też wersja teledyskowa:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morsik :) - ilekroć ja chcę uruchomić zynaddsubfx[gram na klawiaturze kompa] na Fedorze,mandrivie czy archu to zaraz wywali " jack client is not running but running another user .

Coś w tym stylu . Na ubuntu,suse,mincie,pclinuxos,windows nie ma z tym problemu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morsik :) - ilekroć ja chcę uruchomić zynaddsubfx[gram na klawiaturze kompa] na Fedorze,mandrivie czy archu to zaraz wywali " jack client is not running but running another user .

Coś w tym stylu . Na ubuntu,suse,mincie,pclinuxos,windows nie ma z tym problemu .

Qrcze Darek - to idź na całość - zaloguj się jako another user i wykończ JACKA

 

P.S. kolejna butelka portera, a jutro trasa jaworki ->rytro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mam jakieś DejaVu czy się tylko starzeje?

Słowo "ZynAddSubFX" już śni mis ie po nocach, jeszcze to kiedyś wnukom w genach to zostanie...

 

@zybex_pl - a co ty robisz na urlopie/wakacjach z kompem/smartfonem? I teraz tobie też będzie się "ZynAddSubFX" śnił(o).

 

Admini/Mody - jak nei skasujecie wątku to zacznę bluescreeny wstawiać:) Z windowsa .....95...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zybex_pl - a co ty robisz na urlopie/wakacjach z kompem/smartfonem? I teraz tobie też będzie się "ZynAddSubFX" śnił(o).

muszę być online jakby się coś w pracy ugotowało - ale generalnie dopóki Państwowa Straż Pożarna do mnie osobiście nie zadzwoni o pożarze

to leje na to przetrawionym porterem

 

zynfix i tak śni mi się po nocach

 

Waldo - spokojnie o 6 rano będę na tyle trzeźwy żeby skojarzyć kolorowe paski malowane na drzewach z tymi kreskowanymi na mapie

a blukonekt wziąłem z firmy po to żeby supportować :+) forum fedory

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...