Skocz do zawartości

Amarok - Brak Ikony


NVM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zainstalowałem F13, zainstalowałem progsy, w tym Amaroka. Otóż po pewnej aktualizacji, Amarok po zminimalizowaniu do traya utracił swoją ikonę. Obecnie mam to co jest poniżej (amarok to ten znak zapytania)

amarokt.png

Czy da się to w jakiś sposób przywrócić?

 

 

Pozdrawiam,

NVM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałeś Amaroka. On wymaga kdelibs zdaje się i oxygen-icons - stąd masz skrawki KDE.

 

Mam ten sam problem, ale jak na razie nie przeszkadza mi w używaniu komputera. Kdelibs to się automatycznie instaluje przy okazji instalacji jakiegokolwiek programu pisanego dla KDE (Amarok, K3b) i tak jest z oxygen. - przynajmniej u mnie. K3b w ogóle się nie pojawia. ;)

 

rpm -qa | grep kdelibs
kdelibs-4.4.4-1.fc13.x86_64
kdelibs-common-4.4.4-1.fc13.x86_64

rpm -qa | grep oxygen
oxygen-icon-theme-4.4.4-1.fc13.noarch

rpm -qa | grep amarok
amarok-libs-2.3.1-1.fc13.x86_64
amarok-utils-2.3.1-1.fc13.x86_64
amarok-2.3.1-1.fc13.x86_64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W używaniu też mi nie przeszkadza, skądże. Tylko jak to zauważyłem, to ilekroć wywołuję amaroka z traya, "?" jakoś tak niechlujnie wygląda w zestawieniu z innymi ikonami w trayu :P Stąd to moje pytanie.

 

Poczekam, może aktualizacja w przyszłości coś załatwi ;) Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest, ale chyba nie chodzi o to (ja np. nie używam standardowych ikon). Nie wszystkie odpalane programy wrzucają swoje ikony do traya.. Po pobieżnym sprawdzeniu neta wynika, że podobny problem jest i u "ubunciakow" jak i np. u archa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...