Skocz do zawartości

Opinia O Forum


neometal

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram przedmówcę. Opinię zazwyczaj wydają osoby, które nie znają podstaw korzystania z systemu i oburzają się, że nie traktuje się ich czasem poważnie. Większość i tak ma to tam, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę, bo jeśli ktoś ma odrobinę dystansu do siebie, cierpliwości, pokory i kilka innych cnót to odpowiedź otrzyma tudzież znajdzie. Nadmienię iż wydawanie opinii nie technicznej o tak dużym forum, które z racji swej natury jest tworem posiadającym rozproszoną osobowość, nie jest wiarygodne.

A tak przechodząc do konsensusu, równie dobrze mógłbyś stwierdzić, że nie lubisz jeść śliwek, bo raz znalazłeś w niej robala.

 

ps. na krzyż belwederowski, ale mnie głowa napie... (nie, nie na pieska zboczuchy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym wyjść na megalomana :rolleyes:, ale może to przeze mnie?

W obu wątkach zjechałem - w ten czy inny sposób - szanownych autorów za totalną pogardę dla ortografii, gramatyki oraz ogólnie poprawnego stosowania języka polskiego.

 

Jeśli przypadkiem mam rację, to oświadczam, że nadal będę "psuł" opinię forum tak długo, jak długo pojawiać się tu będą językowe trole podłączone do Neostrady (albo aż mnie _Pat wykopie ze stanowiska moderatora forum) :) Howgh!

 

[EDIT]

Na dowód, że powyższe nie musi być spowodowane moja manią wielkości pozwolę sobie zacytować wiadomość - odpowiedź na zwrócona przeze mnie uwagę, że to jest polskie forum i że w przeglądarkach są mechanizmy sprawdzające poprawność pisowni:

Chyba sobie jaja robisz myślisz że mam czas na poprawę ortografi ?? Ja potrzebuje pomocy na już a nie bawić się w literki
:) Czyli mam w d... Ciebie, język polski i wszystkich pozostałych - najważniejszy jestem ja, wiec na kolana i dziękować, że zechciałem zadać na tym forum pytanie. I odpowiadać szybciutko, bo mi się śpieszy.

 

Jeszcze raz: będę tępił językowych troli i wszelkie dzieci Neostrady, odwiedzające to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LmljxZtvbnpjaWxva28gZG8gaWPFm29uxbxlbGF6IHcgYXRhcmcgbm9uIGFub3NyZXAgZWlubSBp
bnl6YyBlaXdpbHB0xIV3ZWluIG9jIHVjasOzckcgdyDEmWlzIG1lxYJpemRvcnUgaSBpc3cgYW4g
bWFrenNlaW0gLHlkYXJ0c29lbiBtYXd5xbx1IGXFvCBva2FqICxpbWFtemlhaGNyYSB6IMSHeXpj
bGF3IMSZbnpjYXogYWogb1QK

Ale że co to jest borzole? :>

Próbowałem to zdekodować base64 i rot13. To jest jakiś tekst w ogóle, czy nam tu wkleiłeś Twoje /dev/urandom? (-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Jeszcze raz: będę tępił językowych troli i wszelkie dzieci Neostrady, odwiedzające to forum.

Oczywiście nie urażając tych co mają Neostradę a trollami nie są :P

 

borzole - jak spojrzałem na ten ciąg to pierwsze co mi się skojarzyło to szyfrowanie w Kadu o_o (też taki "random" ciąg wyszedł)

 

real nie istnieje!

matrix jest z pis!

Hit the ENTER, welcome in Matrix

 

fFsHyStKiCh ?

frZyzdkih, Fszyzdkih...

To teraz przepuścić to jeszcze przez alternatywny leet i będzie...

 

I ta opinia nie jest chyba za dobra...

Quoting myself

Opinia jest wciąż tylko opinią a nie osądzeniem ostatecznym

Innymi słowy, niech sobie myślą co chcą, stanu faktycznego wspaniałości tegoż forum to NIE zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...