Skocz do zawartości

Mam Zgrzyty


trup

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jak już napisałem w tytule mam zgrzyty w odtwarzaniu filmów w np. onet.pl. Tego rodzaju dzięków nie ma przy odtwarzaniu z youtube. Dodam, że posiadam Fedorę 14 i zainstalowany program easyLife. We wcześniejszych wersjach fedory nie występował powyższy problem. Czy jest możliwe naprawienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od zawsze miałem różne problemy z oglądaniem filmików na onet.pl, a zwłaszcza vod.onet.pl (Który nie działa pod Linuksem). U mnie dźwięk jest ok ale video różne dziwne rzeczy* wyprawia (Przeglądarka Opera).

 

*dziwne rzeczy - okno robi się czarne a filmik jest na 1/7 okna, obraz się zatrzymuje i dopiero po zakończeniu odtwarzania się pojawia ostatnia scena, wiecznie się ładuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dlugo nie nacieszylem sie poprawnym dzwiekiem w ff :). Teraz mam ten sam problem, dzwiek z radia internetowego(zet, eska itp) leci, ale towarzyszy mu cos w rodzaju dzwieku z mario.

 

Próbowalem zainstalowac wersje 32-bitowa flasha, ale dostaje blad

Error getting repository data for adobe-linux-i386, repository not found

 

Zeby nie zakladac nowego tematu mam jeszcze dwa pytania: jak przywrócic standardowy ekran ladowania i wylaczania systemu(ten z literka f), poniewaz zainstalowalem jakis motyw, aby zobaczyc jak wyglada, usunalem go i teraz mam odpowiednio pasek na czarnym ekranie oraz komunikaty tekstowe.

Mozna wlaczyc w gnome przezroczystosc wszystkich okien ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem na spinfinity, ale nadal nie działał. Przy argumentach kernela mam radeon.modest=0. Przy tym ustawieniu plymouth nie działa, kiedy zmieniłem na 1 to ekran się zmienił, ale zawiesza się przed ekranem logowania. ;/

 

Za co opowiedzialna jest w ogóle ta opcja radeon.modest ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...