Skocz do zawartości

[F15] Problem Z Ikonami


DjSpider

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, korzystam z Fedorki 15, Gnome-Shell. Z góry przepraszam za dziwną nazwę tematu, ale sam nie wiem jak to nazwać;) Wszystko chodzi ładnie pięknie, jednak jest pewien ciekawy problem. Tak od czasu do czasu, w nieokreślonym momencie, stanie się tak, że wszystkie ikony zmienią się na domyślny motyw z gnome. Dzieje się to tylko w nautilusie (na pulpicie też). Wlepiłbym jakieś logi ale nie wiem nawet, w których szukać problemu:/ Reset Shella nie pomaga, jedynie log-out log-in czyli po naszemu "CTRL+ALT+BACKSPACE" :D

 

OFFTOP Co ciekawe i gnome-shell i compiz działają na domyślnych sterownikach (ATI!) co mnie zdziwiło dość mocno. Compiz działa jak działa, ale sam fakt, że nie ma znanego białego ekranu jest dość ciekawy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@morsik- compiza odpaliłem w trybie 'fallback-mode' razem z shellem się nie da.

 

@thof- Prędzej błąd środowiska bo jechałem na tym motywie pół życia i nigdy się takie coś nie stało:)

 

Dzięki za odpowiedź.

 

 

BTW: Tymczasowym rozwiązaniem w tym przypadku jest restart nautilusa (bez konieczności wylogowywania).

 


 

EDIT: Teraz do mnie dotarło, że to wina nautilusa, skoro tylko w nim te ikony się sypią i jego też restart pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...