Skocz do zawartości

Fedora Nie Wstaje [Kernel 3.3.0.4]


Fallen

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zrobilem update systemu i po restarcie pasek ladowania dochodzi do konca, potem dlugo nic i pojawia sie 3x z "S" na poczatku (domyslam sie ze komunikat stopu ale nie widze co tam pisze bo pasek zaraz po tym jest).

 

Co zrobilem:

wpisalem w apperze kernel i usunalem kernel, kernel-devel i kernel-headers, zrestartowalem kompa uruchomilem fedore na poprzednim jadrze 3.2.10.xx i zrobilem ponownie update z tym samym skutkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz nVidie to zaktualizuj ponownie. Dociagnie nowy akmod-nvidia (lub nie jak go juz masz). Nastepnie restart (próbuj kilka razy - ech ten powiew windows). Mnie zaskoczyl za 2gim. Nie mam pojecia czemu nie od razu. Moze za pierwszym pakiet musi sie tam jakos zainicjowac po instalacji a dopiero po nastepnym restarcie dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomogla dopiero instalacja gotowego kmod-nvidia ;) Ale nie szukalem w logach dlaczego akmod nic nie zbudowal.

Wybasz offtopic, ale jak dzialaja obecnie sterowniki nvida? Moja ostatni próba z nimi byla miesiac temu, i stwierdzilem ze narazie zostaje na novau. Polepszylo sie cos od tego czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niezmiennie i od zawsze odkad mam karte Nvidia (8400GS) dzialaja bez problemu. Czasem mam wlasnie takie jak wyzej opisalem przezycia z akmod - kmod zawsze byl OK, tyle ze standardowo wychodzi nieco pózniej niz nowe jajo.

Wszelkie problemy mz (wlasne i innych doswiadczenia) wynikaja z bledów instalacji albo bledów _przed_ instalacja (np. nieudane próby instalacji binarek ze strony nvidia, utworzenie i modyfikacje reczne w xorg.conf itp).

Jesli masz problem, to zalóz watek opisujac co robiles w czasie instalacji oraz przed instalacja.

 

Prosze nie kontynuowac tutaj OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...