Skocz do zawartości

Menu Kontekstowe Zasłonięte Przez Shell'A


Fedorkie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

 

Zauważyłem pewien problem z menu kontekstowym, nie jestem pewien czy temat powinien znajdować się właśnie tu. Jeśli nie, to proszę o "przyklejenie" w odpowiednie miejsce :)

 

Problem dotyczy menu kontekstowego jak wyżej wspomniałem -objawia się to tym iż, menu zamiast posiadać cechę "TOP" to zostaje ukryte pod shellem ( i tu moje pytanie, czy menu, gdzie znajdują się Aplikacje na samej górze to shell?! ale to chyba panel jest, nie wiem, proszę mnie poprawić ^^ Jest to dość uciążliwe jak się ma przekątna matrycy 13.3'' cale, gdy menu kontekstowe się rozwija, niektóre jego funkcje chowają się pod górna belkę. Tu moje pytanie czy jest to w jakiś sposób rozwiązane? -może w wersji 17-tej dokonano jakiś zmian. Czy powonieniem to zaraportować jako bug na stronie GNOME ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jesli na górze masz menu "Programy", "Miejsca", to jest to gnome-panel. Jesli w tym miejscu masz "Podglad", to jest to gnome-shell.

 

Problem jest znany, i w programach uzywajacych GTK3 zostal on, z tego co wiem i co widze na swoim komputerze, naprawiony. Niech zgadne, owo menu kontekstowe to z Firefoksa, Pidgina, GIMP-a, Skype etc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...