Skocz do zawartości

Jakiego środowiska bądz to menagera okien używam? :)


marcYr

Jakiego środowiska bądz to menagera okien używam? :)  

306 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego ?rodowiska b?dz to menagera okien u?ywam? :)

    • GNOME - bo nie jest KDE :mrgreen:
      152
    • KDE - bo jest tak podobne do Windowsa !!!
      130
    • WindowMaker
      6
    • XFCE4
      18
    • Fluxbox,
      14
    • IceWM,
      3
    • Enlightenment
      4
    • fvwm-crystal
      2
    • Windowsa - bo jest tak podobny do KDE
      4
    • inne ...
      2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Brakuje 2 odpowiedzi:

:arrow: Nie uzywaqm środowiska graficznego

[...]

 

inne

 

:mrgreen:

 

Brakuje 2 odpowiedzi:

[...]

:arrow: CO jto jest środowisko graficzne :mrgreen: .

 

na pewno nie KDE :mrgreen:

 

8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wybrałem bo mi sie odpowiedz o KDE nie podoba!!

Nie używam KDE bo jest podobne do winshita a dlatego ze jest najładnieszym i najfunkcjonalniesjzym środowiskiem graficznym!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie glosujcie na KDE, nawet jesli sie wam odpowiedz nie podoba!! Toz to jawny perfidny zabieg Marcyr'a i jego mrocznej szajki ;P , aby wlasnie uzytkownicy KDE NIE glosowali i aby mogl pozniej powiedziec 'o patrzcie z jaka przewaga gnome wygral' :P

Ten czlowiek jest.. gnomista !! On na obiad jada surowe koty!! :P

 

Pozdrawiam, Doriath

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie glosujcie na KDE, nawet jesli sie wam odpowiedz nie podoba!! Toz to jawny perfidny zabieg Marcyr'a i jego mrocznej szajki ;P , aby wlasnie uzytkownicy KDE NIE glosowali i aby mogl pozniej powiedziec 'o patrzcie z jaka przewaga gnome wygral' :P

Ten czlowiek jest.. gnomista !! On na obiad jada surowe koty!! :P

 

Pozdrawiam, Doriath

Jasne jestm Gnomistą i powiem więcej:

Jestem z tego dumny

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

O wiele lepiej mi się żyję aniżeli ze świadomością iż jestem \"wypłowiałym\" kdeabanitą z ostrymi skłonościami do windowszofilli ... :mrgreen:

brrrrrr

 

8) 8) 8) 8)

 

----

Marcyr - zaglosowalem na Gnome - heh - mam sie czuc czlonkiem Twojej szajki

 

sparky - czlonek MSM (Mrocznej Szajki Marcyra)

 

jak dokonasz odpowiednich opłat członkowskich :mrgreen:

to się rozpatrzy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podobieństw do innych systemów to gnome jest bardziej podbny do winbkowsa - jest mniej konfigurowalny i nie umie wyglądać tak łądnie jak KDE. Pozatym wybór oczywsity czy chcesz jeździć seryjnym starym pordzewiałym maluszkiem (jak dla mnei Gnome) i czy ładniutkim stunowanym na mocnym silniku (oczywiscie po swapie :D ) Polonezem (KDE)?? (pewnie moje porównanie nie spodoba sie użytkonikom Dużego Fiata (cala reszta), ale to ich problem :D (a jak dla mnie winblows to najwyżej dobre buty - wszędzie możesz je kupic i tak rozwalisz po półroku :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podobieństw do innych systemów to gnome jest bardziej podbny do winbkowsa - jest mniej konfigurowalny i nie umie wyglądać tak łądnie jak KDE.

 

To ze jest mniej konfigurowalny to zaleta!! Uwierz lub nie ale zostawilem KDE na rzecz Gnome wlasnie dlatego!! :) Po to by nauczyc sie konfigurowac system z konsoli.

Nie umie wygladac tak ladnie jak KDE:?: :?: Oj tu sie mocno nie zgodze :wink:

 

Pozatym wybór oczywsity czy chcesz jeździć seryjnym starym pordzewiałym maluszkiem i czy ładniutkim stunowanym na mocnym silniku (oczywiscie po swapie :D ) Polonezem??

 

Oj tu tez nie bardzo trafia do mnie argumentacja. Jezdze autem 17 letnim (bynajmniej nie pordzewialym i nie maluchem :) )z malym silniczkiem - na razie nie zamienilbym go na inne nowsze ("stunowanym na mocnym silniku"). Super oszczedny, wygodny a wiekszosc napraw jestem w stanie zrobic sam.

 

sparky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe a ja jeżdze 11 letnim pordzewiałem (ale to sie zmieni w przysłżym mieciącu) POLONEZEM z dynamicznym paliwoernym silnikiem z łądnym wnętrzem, z dobrym sprzętem audio (niestety swapa nie było i nie będzie ;( ) Było kilka rzeczy których nie mogłem sam zrobic w nim - np wymiana zawiechy i montaż nowych (lepszych) hamlców z modelu PLUS, montaż wspomagania (w tym modelu nie było żadnych nadlewek na bloku) i dłubanina w silniku (polerowanie koletrów, remont)

Niechodziło mi o konfigurowanie systenmu tylko środowiska graficznego.

I powiem że nigdy nie widziałem ładnego gnoma - a uzywąłem tego przez jakiś czas bo jest szybsze od KDE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podobieństw do innych systemów to gnome jest bardziej podbny do winbkowsa - jest mniej konfigurowalny(...)

 

:shock:

 

(...)nie umie wyglądać tak łądnie jak KDE(...)

 

jak ktoś chce a nie umie - to przykre :mrgreen:

 

(...) Pozatym wybór oczywsity czy chcesz jeździć seryjnym starym pordzewiałym maluszkiem (jak dla mnei Gnome) i czy ładniutkim stunowanym na mocnym silniku (oczywiscie po swapie :D ) Polonezem (KDE)?? (pewnie moje porównanie nie spodoba sie użytkonikom Dużego Fiata (cala reszta), ale to ich problem :D (a jak dla mnie winblows to najwyżej dobre buty - wszędzie możesz je kupic i tak rozwalisz po półroku :D )

 

zrozumienie na jakiej percepci w tym momencie oddziaływał Twój mózg jest dla mnie tak nie pojęte jak porównania i wnioski które tu zawierasz ...

 

gratuluję dotknięcia granic absurdu - powaliło mnie to - jeszcze nikt chyba nie był bliżej ...

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

pozdrawiam i winszuję 8)

 

 

....GNOME nie potrafi być tak ładne jak KDE .... :D:D:D:D hehehehe dobre ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obok mnostwa stron amatorskich (z znaczeniu -> niezwiazanych z gnome.org) polecam te oficjalna traktujaca o tym jak Gnome moze byc ladny:

 

http://art.gnome.org/

z szczegolnym naciskiem na:

http://art.gnome.org/screenshots

z jeszcze wiekszym naciskiem na przyklad na:

http://art.gnome.org/screenshots/19.php

 

rozumiem ze wszystko kwestia gustu i ze dyskusja staje sie jalowa - ale nie zgodze sie ze zdaniem GNOME z zalozenia bedzie 'brzydszy' niz KDE.

 

sparky

 

Marcyr - komentrze ci sie ostatnio wyostrzyly (ze sie tak wyraze...) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...