Skocz do zawartości

Jakiego środowiska bądz to menagera okien używam? :)


marcYr

Jakiego środowiska bądz to menagera okien używam? :)  

306 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego ?rodowiska b?dz to menagera okien u?ywam? :)

    • GNOME - bo nie jest KDE :mrgreen:
      152
    • KDE - bo jest tak podobne do Windowsa !!!
      130
    • WindowMaker
      6
    • XFCE4
      18
    • Fluxbox,
      14
    • IceWM,
      3
    • Enlightenment
      4
    • fvwm-crystal
      2
    • Windowsa - bo jest tak podobny do KDE
      4
    • inne ...
      2


Rekomendowane odpowiedzi

zrozumienie na jakiej percepci w tym momencie oddziaływał Twój mózg jest dla mnie tak nie pojęte jak porównania i wnioski które tu zawierasz ...

mój opis wynikał z zainteresowań (niektórzy widzą coś poza kompem i gnomem :P )

 

gratuluję dotknięcia granic absurdu - powaliło mnie to - jeszcze nikt chyba nie był bliżej ...

twoje komentarze zaczynaja juz przekraczać granice, Wojewódzki tez na początku był zabawny.

 

....GNOME nie potrafi być tak ładne jak KDE .... :D:D:D:D hehehehe dobre ...

Może i dobre - ale nie widziałem jeszcze screena gdzie Gnome by był tak ładny jak dobrze zrobione KDE - a widziałem już dużo zrzutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

obserwuje to forum od dosyc dawna - pamietam jeszcze czasy gdy liczba postow zadnego z uzytkownikow nie byla 3 cyfrowa - i moje wnioski:

 

1. w odroznieniu od wielu podobnych miejsc jest tu calkiem mila atmosfera (ocena subiektywna)

2. zdecydowany plus to brak odpowiedzi w stylu 'pogoogluj, przejrzyj archiwum' - rzecz nagminna prawie WSZEDZIE indziej. schemat to pytanie-pomocna odpowiedz -> i tak byc winno

3. obawiam sie ze w niedlugim czasie fakty ktore zawarlem w punktach 1 i 2 stana sie nieaktualne :(

 

teraz apropo tego watku:

1. ladny gnome, ladny kde - to sprawa gustu dlatego proponuje zamknac ten watek

2. konfigurowalnosc - w obu srodowiskach da sie dokonac podstawowej konfiguracji (zmiana pulpitu, wygaszacza, ikonek, panela, elementow menu, dzwiekow dla akcji) - latwiej lub trudniej ale DA SIE. dlatego proponuje zamknac ten watek

 

to byla taka moralizatorska wypowiedz (troche w stylu Jerzego ) :oops:

teraz mozecie

1. olac mnie, wysmiac, zasypac moja skrzynke spamem

2. ..... zamknac ten watek :)

 

sparky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparky, masz calkowita racje, zarowno w sprawie opinii o tym forum jak i o watku.

Ale co do watku, to mysle, ze wszyscy bioracy udzial zdaja sobie sprawe z faktu, ze to jest poprostu kwestia gustu i subiektywnej oceny i nikt tutaj nie prowadzi powaznej klotni, tak wiec nie sadze, abys musial obawiac sie o przyszla atmosfere na forum :) To jest poprostu mala 'odskocznia' od codziennych problemow ;) , ktorych sprawca bywa nasz ulubiony system :) Taka mala bezsensowna dyskusyjka z delikatnymi 'najazdami' na 'przeciwnikow', ale wszystko z mocnym przymruzeniem oka :)

Zeby nie bylo watpliwosci - ja np. Marcyra lubie na tyle na ile go 'znam' z tego forum. I ten watek tego nie zmienil. (chociaz te odpowiedzi do ankiety mogl skonstruowac inaczej.. ;P )

Ale racja, ze juz moze wystarczy jak na jeden raz i mozna zrobic eot :)

 

Jeszcze tylko...

nie to zrobił Doriath --->

No wiedzialem, ze bedzie probowal na mnie zwalic... ale przeciez wszyscy wiedza kto stworzyl ta ankiete i wymyslil mozliwe odpowiedzi.. :P

 

Pozdrawiam, Doriath

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Sparky był napisał

 

"1. w odroznieniu od wielu podobnych miejsc jest tu calkiem mila atmosfera (ocena subiektywna)

2. zdecydowany plus to brak odpowiedzi w stylu 'pogoogluj, przejrzyj archiwum' - rzecz nagminna prawie WSZEDZIE indziej. schemat to pytanie-pomocna odpowiedz -> i tak byc winno

3. obawiam sie ze w niedlugim czasie fakty ktore zawarlem w punktach 1 i 2 stana sie nieaktualne"

 

Ad. 1 i 2 thx w imieniu wszystkich.

Ad. 3 Proszę uzasadnij :)

 

"1. ladny gnome, ladny kde - to sprawa gustu dlatego proponuje zamknac ten watek" - dokładnie masz rację :)

 

Dyskusja który lepszy jest bezprzedmiotowa. To typowa dyskusja o wyższości świąt Wielkiej Nocy nad Bożego Narodzenia. Czyli o niczym bo i jedno i drugie jest ważne. Żeby było śmieszniej w Fedora Core 2 będzie tego więcej :)

 

Wątek od samego początku uważam za żartobliwy i myślę, że tylko tak należy go traktować. Co do ankiety, to gratuluję Marcyrowi umiejętności tworzenia odpowiednich pytań :) (może śmiało podjąć pracę w ośrodku badania opinii publicznej i robić ankity rządowi millera :wink: ), ale jak rozumiem forma ankiety była żartobliwa i kazdy mógł zrobić "alternatywną". Ufam, że określenie gnomiarz czy podobne nie uraża nikogo, sami często piszemy o innych w podobny sposób (np. windziarz :wink: ). Jeżeli jest inaczej proszę mnie wyprowadzić z błedu :)

 

"to byla taka moralizatorska wypowiedz (troche w stylu Jerzego )

teraz mozecie

1. olac mnie, wysmiac, zasypac moja skrzynke spamem

2. ..... zamknac ten watek"

 

W związku z brutalnym atakiem na Jerzego, Jerzy był postanowił

1. Nie olewać Ciebie, nie znalazł też podstaw do wyśmiania (poza tym nie jest to w jego naturze), nie zasypywać Twojej skrzynki spamem (skoro tak napisałeś na pewno się zabezpieczyłeś :) )

2. Hmmm chyba nie ma takiej potrzeby. Na pewno kilku nowych użytkowników będzie chciał wrzucić swoje 3 grosze. Po co mają otwierać nowy wątek.

3. Pozdrowić Cię. Sedecznie :)

 

Jerzy

 

PS. Prywatnie lubię krótkie zwięzłe odpowiedzi, ale jak widzę jakieś zarzewie ognia, to wtedy staram się wyjaśniać systuację, czasem coś opisując. Proszę o wyrozumiałość jeżeli wywody moderatora są zbyt długie i moralizatorskie, ale wydaje mi się że taka forma przyniesie najlepsze skutki. Jeżeli jest inaczej możecie śmiało zwracać uwagę. Ja się nigdy nie pogniewam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem krótko:

 

# Wątek (temat) jest swoistym żartem rozpoczętym pomiędzy mną a Doriath'em i nie trzeba się tak denerwować i gotować -- prosiłbym więc zbytnio się nie unosić :D bo = moje komentarze w stosunku do użytkownika o pseudonimie Wafel miały być kontynuacją dobrej zabawy.

 

Pisałem z głęboką wiarą, iż jest to dobra zabawa, a jeżeli użytkownik Wafel poczuł się urażony to ja przepraszam i obiecuję żartować wyłącznie z użytkownikami typu Doriath którzy to posiadają bliskie mi poczucie humoru (jak domniemywam ... :) ale raczej mam nadzieję :) )

 

Jestem prostym człowiekiem - więc trzeba brać poprawkę, iż mój język i poczucie humoru niekiedy znacznie odbiega od norm salonowych.

 

pozdrawiam serdecznie i przepraszam za chamstwo i arogancję

 

jest to bez wątpienia wynikiem użytkowania GNOME ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Wątek od samego początku uważam za żartobliwy i myślę, że tylko tak należy go traktować. Co do ankiety, to gratuluję Marcyrowi umiejętności tworzenia odpowiednich pytań :) (może śmiało podjąć pracę w ośrodku badania opinii publicznej i robić ankity rządowi millera :wink: ), ale jak rozumiem forma ankiety była żartobliwa i kazdy mógł zrobić \"alternatywną\". Ufam, że określenie gnomiarz czy podobne nie uraża nikogo, sami często piszemy o innych w podobny sposób (np. windziarz :wink: ). Jeżeli jest inaczej proszę mnie wyprowadzić z błedu :)[...]

 

:D

to takie PS. do mojego postu powyżej :)

 

Dzięki Jerzy za ten komentarz.

 

Tak miało być i ani ja ani nikt inny nie był urażony ... do pewnego momentu :/

 

Zawsze apelowałem a właściwie wyrażałem pogląd, iż forum nie pownno się opierać wyłącznie na suchych technicznych poradach lecz również na budowie specyficznej atmosfery odbiegającej czasem od podstawowego tematu....

 

Stwierdzenie kiedy to Doriath nazwał nas zboczeńcami (bo uzywamy GNOME) w zaden sposób mnie nie dotkneło a jedynie utwierdziło w przkonaniu iż już w jakimś stopniu się znamy i zaczyna powstawać pewna przyjacielska atmosfera która w przyszłości będzie napędzać to forum.

 

Dlatego nie rozumiem czego to zostało tak opacznie zrozumiane... :/

 

To tyle, bo marudzę :D

 

Pozdrawiam i bez urazy --- mam nadzieję, że to się w przyszłości wyprostuję i nie będzie tego typu problemów.

 

Ja zaś postaram się bardziej dobierać użytkowników z którymi mogę luźniej pogadać ... na szczęście jest ich coraz więcej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem posty Marcyra i Jerzego i mialem odpowiadac na poszczegolne watki po kolei, ale doszedlem do wniosku, ze troche sporo by tego bylo. Poza tym odezwalo sie moje wrodzone lenistwo (ktore lubie nazywac syndromem amotywacyjnym, lepiej brzmi ;) ), tak wiec biorac pod uwage, ze wypowiedzi w.w. uzytkownikow (przepraszam, uzytkownika i Moderatora ;) ) tak bardzo zgadzaja sie z moimi opiniami i podejsciem do sprawy, ze napisze tylko:

AMEN

:)

 

Pozdrawiam, Doriath[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcyr był napisał

 

1. ".. przepraszam za chamstwo" - proszę nie używać takich określeń na Forum, nawet gdy dotyczą własnej osoby. Można to napisać inaczej :)

2. "Dzięki Jerzy za ten komentarz" - proszę się nie podlizywać :wink:

3. "To tyle, bo marudzę" - no własnie

4. "postaram się bardziej dobierać użytkowników" - nie ma takiej potrzeby, wszyscy jesteśmy tu jednością. Jak ktoś nie czuje tego, to zaczepne posty wystarczy ignorować i sprawa sama umrze :)

 

Doriah był napisał

 

1. "..i mialem odpowiadac " - no please :lol:

2. "..napisze tylko: AMEN " - super pointa

 

Zamiast bić pianę pomóżmy tym którzy proszą w postach o pomoc.

 

Moderator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem z głęboką wiarą, iż jest to dobra zabawa, a jeżeli użytkownik Wafel poczuł się urażony to ja przepraszam i obiecuję żartować wyłącznie z użytkownikami typu Doriath którzy to posiadają bliskie mi poczucie humoru (jak domniemywam ... :) ale raczej mam nadzieję :) )

wyluzuj - ja po prostu stwierdziłem że niektóre twoje komentarze mi sie nie podobają i na pewno nie czułem sie urażony, nie trzeba było także przepraszać. A różnice między nami moga wynikać z miejsca zamieszkania (ostatnio był u mnie ziomek z wrocka i powiedział że u nas jest tak niebezpiecznie przez nas samych :D - to akurat nie odnosiło sie do mnie, ale pokazuje różnice)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

 

 

co tu jest grane ? :shock:

 

====

wybaczcie, ale kompletnie sie pogubiłem nie rozumiem połowy postów,

... ale widać dość ograniczony jestem :mrgreen:

potwierdzając kapitulację .... raczej skończe tu swe wypowiedzi przysłowiowym:

 

Amen

 

--

albo nie ... po indiańsku (bo to jest mi chyba bliższe)

 

Howgh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KDE juz nie lubie wole GNOME

8)

 

To głosuj! - po najwyraźniej przegrywamy.... (a jak widzę liczba głosów na GNOME się chyba nie zmieniła ...)

:mrgreen:

 

no ale i dobrze - skupia poprosu wybitne jednostki, których nie może być za dużo..... ;)

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze urzywalem KDE i prubowalem cos pozmieniac zeby nie bylo podobne do wina w sumie mi sie udawalo ale ..........cos mnie tknelo i przenioslem sie na GNOME narazie jestem zadowolony

dodalem glosa jeszcze tylko 2 osoby zaglosuja na GNOME i bedzie stanislaw tzn...(remis)

pzd :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się przyglądając dyskusji postanowiłem dać szanse gnome i go wypróbować. I musze zauważyć, że przypadło mi do serca dużo bardziej niż kde :) sam nie wiem czemu.

IPB Image

I chyba jednak przy nim zostane :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...