Skocz do zawartości

Fedora 17 I Internet Zte Mf 195


Alcheman

Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym ze ja nie mam jak zaktualizowac tej Fedory bo nie mam internetu... Jestem po przeprowadzce i nie mam za bardzo kumpli do ktorych bym mogl isc zeby mi uzyczyli tych 400-500 mb, sasiadki tez odpadaja (jak dostalem laptopa zszedlem do sasiadki zeby mi wpisala haslo bo chcialem pilnie cos sprawdzic i sie nie zgodzila)... Wiec no lipa jest, przeciez nie pojde z komputerem i w srodku miasta nie siade zeby aktualizowac system przez HotSpot'a... Ech jakie to wszyskto skomplikowane, chyba jednak poczekam na ta 18'nastke i zobaczymy co sie bedzie dzialo. Wstrzymam sie z tym sprawdzaniem tego jak kolega wyzej napisal równiez ma problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to urzadzenie jest poprawnie przelaczne w tryb modemu? Moze dziala wylacznie jako czytnik SD? Ja kiedys dostalem taka aktualizacje usb_modeswitch, która nie potrafila sie przelaczyc w tryb modemu 3G. Takie rzeczy mozesz zaobserwowac w logu dmesg. Mozesz w jakiejs galerii handlowej zaktualizowac sam pakiet usb_modeswitch (i ewentualne zaleznosci). Dodatkowo mozesz zaktualizowac kernel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...