Skocz do zawartości

Java


Scorpion

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie szukać jakiś sensownych logów ?

 

W przeglądarce wyskakuje mi okienko żebym kontynuował, klikam i za jakiś czas Plugin crashed.

Biorę odśwież i znowu zaczyna śmigać, tyle że strasznie wolno (testowane na operze i firefoxie)

 

O dziwo, stronki takie jak kurnik działają, choć tylko na test, bo nie wiem czy jakbym pograł to będzie dalej śmigać.

 

Mnie przede wszystkim chodzi o panel administracyjny do HP

W F18 działało :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są programy, które lepiej działają na OpenJDK, a inne lepiej na Oracle. Nie ma żadnego problemu mieć obydwie. Warto z tego względu mieć ze dwie przeglądarki. Firefox byś miał z openjdk, a Opere, czy seamonkey z javą oracle tylko do tych paru programów, które działają na niej lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie szukać jakiś sensownych logów ?

 

W przeglądarce wyskakuje mi okienko żebym kontynuował, klikam i za jakiś czas Plugin crashed.

Biorę odśwież i znowu zaczyna śmigać, tyle że strasznie wolno (testowane na operze i firefoxie)

 

O dziwo, stronki takie jak kurnik działają, choć tylko na test, bo nie wiem czy jakbym pograł to będzie dalej śmigać.

 

Mnie przede wszystkim chodzi o panel administracyjny do HP

W F18 działało :/

 

jak odpalisz firefoxa z konsoli to wydaje mi się że komunikaty o błędach (w zasadzie wszystko) będą zrzucane na konsolę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...