Skocz do zawartości

Kde, Jezyk Polski, Instalowanie Programow


Helixion

Rekomendowane odpowiedzi

Moje Uszanowanie, z racji iz jest to moj pierwszy post, to milo mi Was przywitac. Dzisiaj zainstalowalem Fedore 20 z srodowiskiem KDE, ktora zastapila mi Ubuntu ^_^. Mam kilka spraw:

1. Brakuje mi jezyka polskiego. Wszystkie aplikacje sa po angielsku. Jedynie chyba w konsoli i gdzie niegdzie jest wszystko po polsku.

2. Nie moge zainstalowac niektorych programow, zwlaszcza przegladarek (nie pasuje mi ta wgrana)

3. Dla odmiany... chcem sie polaczyc z kanalami #fedora i #fedora-pl, ale potrzebuje byc zarejestrowany, zrobilem to jeszcze przed instalacja systemu, teraz jednak gdy w jakimkolwiek kliencie irc wpisze /msg nickserv identify *haslo* to nic sie nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej wiki (link na belce u góry). Szczególnie "Poradnik" oraz artykuł o zarządzaniu pakietami.

 

Na przyszłość:

2. Nie moge zainstalowac niektorych programow, zwlaszcza przegladarek (nie pasuje mi ta wgrana)

Na taki tekst jest jedna odpowiedź: współczuję Ci :) Jeśli napiszesz dlaczego nie możesz zainstalować, jakie błędy się ukazują itd, to na pewno da się coś poradzić.

 

Ważne: obowiązuje zasada jeden problem - jeden post, bo inaczej robi się śmietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pomoc.
Poradnik czytałem (ale jak widzę niedokładnie). Na przyszłość postaram się nie powtarzać tych błędów:
 

Ważne: obowiązuje zasada jeden problem - jeden post, bo inaczej robi się śmietnik

 

Oraz postaram się nie zadawać takich głupich pytań :D. Instalacja programów i brak nickserv to był chwilowy błąd. Język polski już działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...