Skocz do zawartości

Fedora - Podmienia Strony Www


cery

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że jest to mój pierwszy post Witam wszystkich użytkowników forum.

Piszę ponieważ dziś po dokonaniu aktualizacji swojej fedory w przeglądarce internetowej Firefox po wprowadzeniu adresów swoich stron wyświetla mi się całkiem inna strona wygląda to tak:

 

 

https://zapodaj.net/8bb2c9d753ca2.png.html

 

W pierwszej chwili pomyślałem, że jakaś amba dobrała mi się do moich stron internetowych i pozmieniała wszystkie moje pliki na serwerze. Aczkolwiek postanowiłem sprawdzić z niezależnych maszyn swoje strony internetowe okazało się, że jest wszystko ok. Pobrałem więc nowy obraz Fedory 23 KDE Plasma utworzyłem bootowalnego pendriva i ku mojemu zaskoczeniu dokładnie to samo. Po wpisaniu moich adresów stron wyskakuje ww. strona.

 

Sprawdziłem sobie adresy serwera dhcp jest nim lokalny router i taki mam w systemie więc raczej nie został on mi podmieniony.

Czyżby pliki w obrazie miały jakiś niesforny kod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNS ok na innych maszynach spiętych do tego samego routera wyświetlają się prawidłowo. Bardziej mnie zastanawia czemu ten sam efekt mam na ISO pobranym dopiero co z strony fedory i odpalonym jako LIVE na pendrivie.

Postaram się odpalić i wrzucić wynik wget.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ponownie pobrałem sobie obraz ferody sprawdziłem sobię SHA256 który się zgadz odpaliłem na pendrivie podpiołem do telefonu i sprawdziłem jak się wyświetla strona efekt ten sam gdy byłem podpięty do routera domowego.

Na dyziu zainstalowałem na czysto fedorkę.

 

Efekt wget podaje mi kod mojej strony. Natomiast podgląd kodu w FF pokazuje już całkiem inny kod - obcy.

Zainstalowałem Chroma - efekt ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...