Skocz do zawartości

LibreOffice: ciemny motyw


SeeM

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu próbuję uciemnić interfejs Libre Office, z bardzo różnym skutkiem. :)

Na razie wygląda jak w załączniku. Jest to LO 7.3 Community z Flathuba. Zmieniono tylko kilka opcji:

  • kolory aplikacji: Libre Office Dark
  • personalizacja: lewe, górne tło, takie ciemnawe,
  • interfejs użytkownik: pogrupowany, kompaktowy,
  • widok -> styl ikonyL: Sirif (dark)

Pewnie da się to jeszcze poprawić poprzez zmiany kolorystyki znaków, ale się z czasem zobaczy.

ciemnylo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny - niekartowy - interfejs Libre Office jest jednak trochę bardziej dopracowany i lepiej działa w ciemnym trybie. Czekam jeszcze na implementację górnego paska, który nie będzie robił tylko za belkę tytułową. Coś tam zaczynają pomału pokazywać. https://libreofficemaster.blogspot.com/2021/07/libreoffice-80-ui-mockup.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaszczepiliście mi pomysł, i tak na wywiałem że nie wiem jak teraz to wszystko odkręcić ! Wyszło na to że muszę wytężać moje "zbolałe" oczy by dostrzec jakąkolwiek ikonę - motyw z zakładkami. Może pomoże zmiana rodzaju ikon. Sam nie wiem. Było nie grzebać !

Doszedłem do istnienia ikony w lewym górnym rogu i mogę włączyć menu a więc również Narzędzia->Opcje->Widok i ustawić rodzaj i rozmiar ikon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jonshu changed the title to LibreOffice: ciemny motyw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...