Skocz do zawartości

Problem z kodekami wideo na wp i onet.


Toni

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, SeeM napisał:

Dekoder nie wyrobił podczas obrad sejmu, za dużo szybkich i ruchomych ujęć. (-:

Musisz wcisnąć F12 i zobaczyć konsolę, lub debugger inspektora. Taki generyczny błąd z okna przeglądarki niewiele mówi.

: -D

Próbując wkleić do posta kod z konsoli nie mogę dodać posta, dlatego dołączam plik w załączniku110532015_Zrzutekranuz2023-11-2219-28-04.thumb.png.1f785404a6287f5b4ff8211d2109afa0.png

console-export-2023-11-22_19-25-29.txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Toni changed the title to Niestabilne działanie wideo na portalach wp i onet
W dniu 22.11.2023 o 17:52, SeeM napisał:

Dekoder nie wyrobił podczas obrad sejmu, za dużo szybkich i ruchomych ujęć. (-:

Musisz wcisnąć F12 i zobaczyć konsolę, lub debugger inspektora. Taki generyczny błąd z okna przeglądarki niewiele mówi.

Filmy z wp i onet (ich odtwarzacza) działają niestabilnie gdy przeskakuje się  na osi czasu. Często obserwuje się, że film się zacina bądź pokazuje niezgodnie z tym co dźwięk. Czasem po kilku przeskoczeniach problem sam się naprawia. Nie wiem skąd się biorą te problemy. Używam Fedory chyba od wersji 20 i zawsze jakoś to działało. Czasem nie działało w ogóle, ale wtedy wystarczało zainstlować VLC i wszystko śmigało aż miło. Czy jest jakiś problem z nowszymi kodekami, coś co ma wspólnego z prawami autorskimi? No bo tak sobie to tłumaczę, że po tylu latach działania teraz jest w ten sposób. Na Interii wszystko działa znakomicie, youtube też, nie wiem czy problem występuje na innych stronach - jeszcze tego nie zaobserwowałem. Używam Fedory 39, przeglądarka Firefox. Na Chrome jeszcze nic złego nie zaobserwowałem.

Czy u Was jest podobnie - spróbujcie odtworzyć przykładowy losowy film jaki znalazłem na tej stronie:

https://wiadomosci.wp.pl/skw-angazujecie-w-szukanie-gadzetow-blaszczak-o-aferze-zegarkowej-7021051892190112a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywa, że gdy przegląda się stronę onetu z nieoglądanym filmikiem automatycznie uruchamianym w tle to przeglądarka spowalnia pracę i strona się "tnie"

Nie dzieje się chyba tak zawsze, zaczynam dopiero obserwować sprawę bo przez jakiś czas korzystałem z Windows

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Toni changed the title to Problem z kodekami wideo na wp i onet.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...