Skocz do zawartości

Lineage 2


blazejwiecha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
Próbował już ktoś odpalać Klienta Lineage 2 part 2 ????/

Chciałbym sobie pograć na linie w tą gierke online , ale nie jestem pewny czy działa .... moze ktoś juz przetesotwał

i jak udalo Ci sie? ja niedlugo bede modernizowal komputer bo jak na razie to omge tylko pograc a Ultime Online...

 

robroj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to bardzo piatka:)

dla tej gry zamierzam sobie niedlugo modernizowac kompa :)

 

a czy grasz na oglnym serwie czy jakims polskim? ja przymierzam sie powoli na Alleson czy jak sie to nazywa :P

 

a za jakis zcas .. pewnie SW albo WOW

 

robroj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW bardzo ładnie chodzi na Linukise równie dobrze jak na Windowsie, jednak ja wolę grać w Lineage 2. Z dwóch powodów, ładniejsza grafika i fajnejsza gra. WOW jest po prostu nudny i brzydki. (_szczeże_ → szczerze) ORTSzczerze mówiąćmówiąc to według mnie Warcraft III wygląda lepiej od WoWa chociaż już swoje lata ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety w wowa nie gralem i nie wiem czy bede mial okazje... o ile wiem to nie ma jak sciagnac z sieci instalki i nie ma prywatnych bezplatnych shardow :( co prawda teraz pracuje ale bede zmianail kompa na troche lepszego :) i jak na razie to bezplatny lineage mi wystarczy.

Fanem wordcrafra jestm od jego samego poczatku - czyli od jedynki poprzez dwojke i dodatki a skonczyszwy na frozen throne...

jako wielki maniam SW czasmi kusi mnie pograc w SW Galaxies.. :) ale chyba nie ma wersji testowej np na 2 tygodnie?

 

robrojek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się mylisz, serwerów do WOWa jest w sieci mnóstwo. Można też stworzyć swój własny serwer np. na LANie. Zawsze możesz ściągnąć pirata z jakiegoś FTPa ;)

Tu masz linka do instrukcji jak postawić własny serw LAN, i na forum jest lista aktualnych prywatnych serwerów:

http://wowressources.free.fr/

A tu jeden z polskich serwerków:

http://wowpol.ath.cx/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...