Skocz do zawartości

Lineage 2


blazejwiecha

Rekomendowane odpowiedzi

hm a u mnie cos takiego: Zainstalowałem L2 C4 pod Fedora Core 6 na wine 0.9.27, po próbie normalnego odpalenia gra zaczęła się autopatchować ( co oczywiście trzeba przerwać na servie na którym gram pod wirusem xp), więc zdawałoby się- działa. Niestety po spatchowaniu do serva na którym gram podczas odpalania już właściwej gry po ekranie powitalnym pojawia się problem. To, że wine wywala mi że nie mam włączone AGP to normalne, ale potem pojawia się błąd że niby nie mam odpowiednich sterowników do grafy (pod linuxem naturalnie mam je zainstalowane i akceleracja dziala). Czy możliwym jest w wine doładowanie w jakiś sposób sterów aby ładowały się przy starcie wine? Może to by rozwiązało jakoś problem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 6 months later...
  • 1 year later...
Tia... a jak to się ma do linuksa?

Instalowanie l2 pod linuxem to strata czasu szybciej i prosciej zainstalujecie go w windowsie, poza tym jak wyjdzie wersja finalna Graci to znowu bedziecie mieli problem. To gra online która ulega modyfikacjom klijenta gy srednio co pół roku linux nie nadaży za tym nigdy no chyba że ktoś poważnie sie za to zabieże.Z drugiej strony co server to obyczaj (a servów jest do licha i troche) bywa że sa patche modyfikujace odpowiednio danego klijenta. C4 to była 4 kronika 3 lata temu tego już praktycznie nie ma. Gracia II obecnie jest w użyciu a to już jakaś 11-12 kronika o ile sie nie myle. Do poki w linuchu nie będzie czegoś radzacego sobie lepiej z grami do puty będzie to system obslugujący glownie programy, filmy, i programy o znczeniu bardziej biurowym. Checie grać partycja pod windowsa i instalować w windowsie inaczej w to sie nie pogra. A schemat drogi instalacji w windzie jest taki: Sciagasz klijenta klikasz instal,updatujesz klijenta ikonka update, 2.szukasz serva rejestrujesz kato ,zmieniasz hosta - ewentualeni dokladasz patcha z danego serva i mozesz grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich na darmowy serwer lineage 2 gracia part 2 jak sie polaczyc dowiecie sie na forum lub stronie www.l2v.pl zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Tekilla chyba z Microsoftu jest :D

To co wypisał jest z lekka bzdurką, bowiem jeszcze nie spotkałem gry, której nie dałoby się odpalić z mniejszymi bądź większymi staraniami *

Szczególnie jeśli rozmawiamy o grze, która jak w tym wypadku, jest na nieoficjalnym serwerze postawiona (jeszcze raz W TYM PRZYPADKU), bowiem nie ma tu jakiś bardzo mocnych anty-cheaterskich modułów jak np. GameGuard więc nie widzę przeszkód, sam odpaliłem między innymi WoW czy też Diablo II, który to ze względu ilości płyt może przysporzyć lekkich problemów, nie wspominam o 1 GBowym Ragnaroku, testowałem bodajże 4 serwery, tylko - o ironio - polski KDR nie zadziałał ale to częściowo z powodu (tak myślę) wykonania patchera...jak to Polak - na odwal się

 

* - nie mówię o grach posiadających zabezpieczenie typu GameGuard bowiem tego się na dzień dzisiejszy nie odpali z przyczyny takiej, iż jak pamiętam GameGuard to rootkit, który trzebaby wkompilować w jądro Linux co można się domyślić, jak mogłoby się skończyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...