Skocz do zawartości

Fedora Core 4 (co W Wersji Finalnej)


margrand

Rekomendowane odpowiedzi

Tak niedopracowanego systemu dawno nie widzialem.

 

-Usb nadal chodzi tylko w trybie fullspeed a w hispeed nawet instalacja nie pojdzie

-nie dziala dzwiek na audigy 2 zs (pod core 3 byl ok)

-kde wywalilo sie (zwis totalny) podczas zmiany thema!!!

 

To tyle jak na godzinke przebywania z "nowym systemem". Juz sie nie moge doczekac wiecej bugow.

 

A tak lubilem ten system...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także się zawiodłem na FC4.

Instalacja przeszła bez problemu. Pierwsze uruchomienie też. Problemy się zaczęły podczas instalacji sterowików Nvidii. Kierowałem się zgodnie z instrukcją która była na TEJ stronie. Jak padły X-y starałem się uruchomić polecenie glxgears jak było "w instrukcji" . Pojawił się błąd : "Naruszenie ochrony pamięci" . Ten sam błąd pojawia mi się podczas uruchamiania innych programów np. XMMS. Starałem się to rozwiązać jak było na tym forum. Nic nie pomaga.

 

Fedorka zawieiła mi się już z 4 -5 razy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech panowie, nie podejmujcie pochopnych wniosków. Ten sam problem miałem przy przejściu z FC2 na FC3. Wszystko sie sypało, a do tego żadna z wprowadzonych zmian mi sie nie podobała. No ale pomęczyłem troche system, po czym reinstalka i jakby magia :D Już sie nic nie sypało, co mi sie nie podobało to doszedłem do tego jak przekonfigurować i sumarycznie po 3 dniach "Heidelberg" całkowicie zastąpił "Tettnang'a" choć przy pierwszym wrażeniu chciałem wywalić płytki przez okno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...