Skocz do zawartości

Jak Dokonałem Najlepszej Decyzji Od Dawna :)


PabloEscobar

Rekomendowane odpowiedzi

Każde distro ma swoje rozwiązania i każdego z nich trzeba się mimo wszystko nauczyć, faktem jest natomiast, że pewne systemy takie jak Slack nieco bardziej uczą podstaw i myślenia w kategoriach systemu linuksowego, niż ma to miejsce w przypadku innych dystrybucji.

ale fakt pozostaje faktem, że od systemów Kapeluszowych (Red Hat, Fedora, Aurox, czy... no, to coś na bazie nowszych, płatnych RH) bardzo trudno się odzwyczaić; szczególnie od plików z sysconfig i niektórych skryptów z /etc i podkatalogów

 

na szczęście Fedora Core jest cały czas na tyle dobra, że nie ma sensu się odzwyczajać; osobiście preferuję starsze wersje (RH9, FC1 i Aurox 9.2/9.4), ale to najwyżej mogę u siebie w domu na tym pracować, bo długo się kompilują nowsze wersje wielu programów, a ponadto dochodzą dziury, więc trudno komukolwiek polecać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale fakt pozostaje faktem, że od systemów Kapeluszowych (Red Hat, Fedora, Aurox, czy... no, to coś na bazie nowszych, płatnych RH) bardzo trudno się odzwyczaić; szczególnie od plików z sysconfig i niektórych skryptów z /etc i podkatalogów

Nie mogę się nie zgodzić. Każda zmiana distro jakoś się kończy powrotem do Fedory

Każde distro ma swoje rozwiązania i każdego z nich trzeba się mimo wszystko nauczyć, faktem jest natomiast, że pewne systemy takie jak Slack nieco bardziej uczą podstaw i myślenia w kategoriach systemu linuksowego, niż ma to miejsce w przypadku innych dystrybucji.

Ale to czerwony kapelusz jest najpopularniejszy w comercial ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...