Skocz do zawartości

Gnome 3 W Fedorze 14


Aion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wczoraj wyszło pełne środowisko Gnome 3 i tutaj chciałbym się zapytać czy ktoś już instalował je na swojej Fedorze prosiłbym o wyjaśnienie jak to zrobić ? Jakie są wrażenia po użytkowaniu ? Po screenach wygląda nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko krytykuję osiągnięcia programistów Linuksa, ale tym razem mogę śmiało powiedzieć, że Gnome 3 w obecnej postaci (LiveCD F15, night build z 7. kwietnia) jest jakiś totalnie popaprany i absolutnie nieintuicyjny. Wprawdzie bawiłem się tym tylko z godzinkę, może dwie, ale z przyjemnością zostanę przy XFCE :)

Może trzeba się przyzwyczaić do nowości, ale nie wiem jaki cel przyświecał projektantom Gnome 3 :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie taki sam jak programistom Microsoftu ktorzy w Office zamienili zwykle menu na wstazke. Tylko tutaj zmiana nie przeklada sie na kase (nowe szkolenia, certyfikacje itp.). Ludzie pokurwia ale predzej czy pozniej przejda z tym do porzadku dziennego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie bawiłem się tym tylko z godzinkę, może dwie, ale z przyjemnością zostanę przy XFCE

Ja tam bardzo lubię LXDE, przypomina mi troszkę stare dobre KDE 3.5 *_*

 

Może trzeba się przyzwyczaić do nowości, ale nie wiem jaki cel przyświecał projektantom Gnome 3

Ja bym powiedział, iż nie przyświecał bo VAT na żarówki wszedł :P

 

Pewnie taki sam jak programistom Microsoftu ktorzy w Office zamienili zwykle menu na wstazke. Tylko tutaj zmiana nie przeklada sie na kase (nowe szkolenia, certyfikacje itp.). Ludzie pokurwia ale predzej czy pozniej przejda z tym do porzadku dziennego.

Office 2007 jak pamiętam? Nas w Liceum to pok...no doprowadziło do skraju załamania niemalże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...