Skocz do zawartości

Last.fm


kurzawa

Rekomendowane odpowiedzi

kurzawa a na co ci selinux? podobno są z nim problemy

ja mam go wyłączonego bo nawet nie wiem po co on jest, wi ęc po co ma mi się coś kisić w systemie co nawet nie wiem do czego służy.

Ale wątpię żeby seliunux go blokował bo skoro się uruchamia...

Sprawdź w 'top' czy dalej jest program po wyłączeniu być może jest jakiś błąd w kodzie i on się po prostu nie wyłącza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kurzawa a na co ci selinux? podobno są z nim problemy

ja mam go wyłączonego bo nawet nie wiem po co on jest, wi ęc po co ma mi się coś kisić w systemie co nawet nie wiem do czego służy.

wyłączenie SeLinuxa to bardzo zły pomysł

ale to tylko moje zdanie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurzawa a na co ci selinux? podobno są z nim problemy

ja mam go wyłączonego bo nawet nie wiem po co on jest, wi ęc po co ma mi się coś kisić w systemie co nawet nie wiem do czego służy.

Ale wątpię żeby seliunux go blokował bo skoro się uruchamia...

Sprawdź w 'top' czy dalej jest program po wyłączeniu być może jest jakiś błąd w kodzie i on się po prostu nie wyłącza

 

Jako proces last.fm.app i last.fm po zamknięciu znikają. A po ponownym uruchomieniu pojawiają się znowu ale nic się nie dzieje. Co zrobić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak wyloguje i zaloguje się ponownie to aplikacja nie chce się uruchomić. Uruchamia się jedynie jak uruchomie ponownie komputer.

Dalej się nie rozumiemy. Takie zachowanie nie wyłaczy zawieszonych procesów. trzeba je ręcznie zdjąć z listy ps.

Jeżeli chodziłoby o SELinux, odpowiedzi nalezy szukać w logach bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej się nie rozumiemy. Takie zachowanie nie wyłaczy zawieszonych procesów. trzeba je ręcznie zdjąć z listy ps.

Jeżeli chodziłoby o SELinux, odpowiedzi nalezy szukać w logach bezpieczeństwa.

 

Ale jakie procesy mam zdjąć ręcznie z listy. Procesy last.fm i last.fm.app znikają zaraz po wyłaczeniu aplikacji. A ja uruchomie aplikacje ponownie to te 2 procesy znowu się pojawiają ale nic się nie dzieje. Co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...