Skocz do zawartości

Moblock


p4v3u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W ciagu najblizszych kilku dni wynosze sie z tego wspanialego os jakim jest WXP i instaluje fedore 7.

Mialem niedawno f6 i pamietam ze glownym problemem dla mnie byla instalacja Moblocka, poniewaz zupelnie nie moglem sobie z tym poradzic.

I tu moje pytanie, czy Wy, uzytkownicy P2P uzywacie MoBlocka? Moze czegos innego uzywacie?

Prawdopodobnie nie ten dzial, ale moze ktos z bardziej doswiadczonych userow podpowie mi jak zainstalowac caly pakiet?

Kompilacje, make make, make install, to (_wogole_ → w ogóle) ORT jakas masakra dla mnie, jestem bardzo poczatkujacym userem.

Pozdrawiam,

p4v3u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Wy, uzytkownicy P2P uzywacie MoBlocka? Moze czegos innego uzywacie?

Mam w menu Bit Torrent, aMule. Może wyjaśnij czym jest Moblock, że akurat ten jest Ci potrzebny, może są alternatywy. Co ten program takiego ma?

Instalacja ze źródeł zaczyna się od przeczytania pliku README i najczęściej sprowadza się do wpisania trzech słów, które wymieniłeś. Choć może czegoś brakować i wtedy jak najbardziej expert się przyda. A co do wynoszenia się ze wspaniałego systemu, to zostaw go sobie na czarną godzinę, może jednak będziesz musiał coś w nim kiedyś zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest w przypadku eMule i innych, ale jeśli chodzi o sieć BitTorrent, to ja korzystam z Ktorrenta, który ma wbudowany SafePeer i potrafi zaimportować listę http://www.bluetack.co.uk/config/splist.zip

 

Ostatnio widziałem, że bardzo rozwinął się Deluge, który potrafi wykorzystywać różne listy do blokowania wrogich adresów

http://dev.deluge-torrent.org/wiki/BlocklistPlugin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldo, ja czytałem kilka tygodni temu o problemach z listą, którą podajesz. Sam korzystam z Ktorrent, pewnego dnia nie chciał mi pobrać listry i poszperałem w necie. Dowiedziałem się o próbach przejęcia serwera przez jakąś firmę. Jestem w trakcie odkopywania linków o tym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...