Skocz do zawartości

Zrzutki :D


Wafel

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzez całkowite obcięcie ramek - teoretycznie. Tak naprawdę yest to pozostawienie jedynie głównego (górnego lub bocznego) handle (na jego fizyczne pozbycie się chyba nie ma metody, nie wiem) a następnie odpowiednie wyedytowanie style.conf. Kiedyś tak dla próby sobie coś takiego zrobiłem, ale to strasznie nieporęczne. Dlatego zostawiłem sobie górną fluxową ramkę. Po szczegółowy opis edycji odsyłam na google, po tamtych działaniach nie zostało u mnie żadnych śladów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • Odpowiedzi 173
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

mogl by ktos podac co wpisac w poszczegolne okienka pluginu "pogodowego" dla gkrellm - dla miast polskich

wtyczka dziala na postawie tej strony: http://www.nws.noaa.gov/tg/siteloc.shtml

 

niestety dopuszcza tylko cztero literowe oznaczenia wystepujace na stronie, co eliminuje sporo miast np. dla Torunia w tym spisie nie wystepuje to oznaczenie pomimo ze w spisie swiatowym jest tutaj stacja meteorologiczna - EPTO, jednak tego oznaczenia nie rozpoznaje, musialem dac Warszawe EPWA dry.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde troche lipa :-( najblizsze dla mnie miasto ktore moge tam wybrac jest oddalone o 100 KM od mojej mijscowosci - moze cos z czasem bedzie sie poprawiac

tez mam taka nadzieje, szkoda ze w tej wtyczce nie mozna zmodyfikowac serwera (tak jak jest to w SuperKarambie), bo na innych serwerach pogodowych mozna miec wiele wiecej miast

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...