Skocz do zawartości

Zrzutki :D


Wafel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

configure: error: Library requirements (pygtk-2.0 >= 2.4.0 pyorbit-2 >= 2.0.1 gnome-python-2.0 >= 2.6.0) not met; consider adjusting the PKG_CONFIG_PATH environment variable if your libraries are in a nonstandard prefix so pkg-config can find them.

To mam przy instalacji gDesklets. Co można na to zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązane - neistety nie mogę tamtego edytować(błąd forum).

 

You're running gDesklets for the first time.

gDesklets will start a requirements check now...

 

Checking requirements:

- sys ... found

- xml.parsers.expat ... found

- xml.sax ... found

- gtk ... found

- ORBit ... found

- gnome ... found

- gconf ... missing

Version check failed.

 

GConf python bindings are required.

 

Please make sure that the required software is installed.

Also try to avoid having multiple versions of a library/binding on your system.

gDesklets won't work if you don't have all necessary dependencies installed

on your system.

 

THE STARTUP WILL BE CANCELLED NOW!

 

i tak za każdym razem.

GConf, GConf-devel, GConf2, GConf2-devel mam zainstalowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się też gDesklets kaszanilo...a nie chcialem na siłę go upychać

wrzucilem gkrellm jest full rpm-ów do fedory4...

mój prościutki ale funkconalny pulpit http://img282.imageshack.us/my.php?image=z...utekranu6lz.png

 

najbardziej mnie bawi jak znajomym pokazuje pulpit... ogólne zdziwienie , ludziska mają przeświadczenie że pod linuxem np. nie ma ikon smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mnie bawi jak znajomym pokazuje pulpit... ogólne zdziwienie , ludziska mają przeświadczenie że pod linuxem np. nie ma ikon smile.gif

Kiedy jednemu z klientów poradziłem zmianę systemu, spytał się mnie czy na linux(ie) można odbierać maile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to będzie mały OT ale mam pytanie w związku z upiększaniem pulpitu. Potrzebuję ikonek takich jak w Mac OS X, najlepiej skompresowanych tak, by można by je odrazy zainstalować jako temat w control center. Sprawdzałem na kde-look.org i tam nie ma. Znalazłem jedynie to: http://www.sadeem.net/tux.html , ale są tam jedynie paczki spakowane zipem. Przydałyby się również ikonki z Visty np: http://www.iconbase.com/iconbase/aero.html (te są płatne). Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da się je "wtyknąć" do centrum starowania tak jak pisałem? Jak widać jestem nowy na tym forum ale z linuksem trochę pracowałem więc taki "zielony" nie jestem. Właśnie sobie przypomniałem. Czy jest program do generowania takich archiwów z ikonami. Z tego co widziałem to jest podzielone na foldery z różnymi rozmiarami owych ikonek. Przydałby się właśnie program do tworzenia takich paczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owe paczki z ikonkami to zwykle archiwa, do obrobki duzych ikon do malych mozesz uzyc np. gimpa,

 

jednak w praktyce mniejsze rozmiary ikon sa na nowo "rysowane" przez tworcow, stad wlasnie te kosmiczne ceny za komplet ikon - np. 349 $ blink.gif (to jednak lekka przesada moim zdaniem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Fantastyczne tapety są na Interface Lift - polecam gorąco - mają do wyboru wszystkie chyba możliwe rozdzielczości. Ja do Fluxboxa załadoeałem sobie grafikę właśnie stamtąd.

 

Orkan

 

link: TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...