Skocz do zawartości

Fod 2008


rzymianin

Rekomendowane odpowiedzi

Ya! Oczywiście że planujemy, nie wiem czy mi wolno ujawniać te tajemnicę, ale z tego co mi wiadomo to będzie Kraków.

Witam. Tu Krzysztof Zubik z Gdanska. Okolo miesac temu juz pytalem

o Dni Otwarte Fedory-2008. Bardzo chcialbym ponownie tu przyjechacm, do tego z cyfrowym aparatem z kamera i ponagrywac prezentacje. Ciagle bardazo oczekuje kolejnych wiadomosci o tej imprezie i witryny

internetowej gdzie o niej wszystkiego bedzie mozna sie dowiedziec i zapisac.

Jezeli o mnie chodzi zalezy mnie o mozliwie jak najwczesniejszych wiadomosciach o tej imprezie, zebym mogl zawczasu porobic sobie

rezerwacje na nocleg najlepiej w tanim Domu studenckim i na PKP.

Poniewqaz mam prene trudnosci w poroszaniu sie zalezy mnie na dokonaniu tych rezserwacji gdy jesczce beda miejsca. Z poprzedniej imprezy jestem bardzo zadowolony. Moje zdjecia pod http://www.kzubik.cba.pl/fod-2007.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że grono organizatorów nie jest powszechnie znane - efekt jest taki, że ktoś coś ustali i powiadomi wszystkich zainteresowanych na 2tyg przed imprezą - a takie wyprzedzenie to dla niektórych zbyt mało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tu Krzysztof Zubik z Gdanska. Okolo miesac temu juz pytalem

o Dni Otwarte Fedory-2008. Bardzo chcialbym ponownie tu przyjechacm, do tego z cyfrowym aparatem z kamera i ponagrywac prezentacje. Ciagle bardazo oczekuje kolejnych wiadomosci o tej imprezie i witryny

internetowej gdzie o niej wszystkiego bedzie mozna sie dowiedziec i zapisac.

Jezeli o mnie chodzi zalezy mnie o mozliwie jak najwczesniejszych wiadomosciach o tej imprezie, zebym mogl zawczasu porobic sobie

rezerwacje na nocleg najlepiej w tanim Domu studenckim i na PKP.

Poniewqaz mam prene trudnosci w poroszaniu sie zalezy mnie na dokonaniu tych rezserwacji gdy jesczce beda miejsca. Z poprzedniej imprezy jestem bardzo zadowolony. Moje zdjecia pod http://www.kzubik.cba.pl/fod-2007.html

Cześć Krzysztof! :)

Świetne zdjęcia. Zawsze chciałem je od Ciebie dostać, a nie miałem żadnego kontaktu.

Dzięki! :)

 

Mam nadzieje, że będziemy mogli znów zobaczyć się na następnym FOD.

 

Pozdrawiam.

 

PS. Gdybyś mnie nie pamiętał to ja jestem ten w okularach w koszuli, kilka razy trzymałem Twojego pingwinka na zdjęciach. Byliśmy w Filutku i opowiadałeś o telewizorach i radiach które naprawiałeś. Żłopałem piwo, niemalże jedno za drugim. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Niestety ze względów zawodowych oraz odległościowych ;) mnie również nie będzie, jednak liczę na nagrania z prezentacji :)

 

Życzę wszystkim owocnych rozmów i dobrej zabawy :)

 

PS. może za rok FOD będzie gdzieś bliżej, np. Warszawa, Poznań... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...