Skocz do zawartości

100 Lat Fedoro


Ponury

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj Fedora/Fedora Core obchodziła 5 rocznicę narodzin. Kto by pomyślał że to już tyle lat, osobiście siedzę od przełomu 2 i 3 wydania. Gratulacje dla deweloperów, tłumaczy, ambasadorów i innych, którzy pośrednio lub bezpośrednio przyczyniają się do rozwoju Fedory, a zwłaszcza dla biało-czerwonego teamu. Powodzenia na przyszłość.

 

PS: Pierwsza wersja została wydana 5 listopada 2003, jednak 24 października 2003 oficjalnie zapoczątkowano historię tej dystrybucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto używał FC1? Ja startowałem od 2 :)
Ja przez chwilę miałem FC1, ale była koszmarna. Nie pamiętam juz dokładnie co, ale jak to zwykle "pierwsze koty za płoty" - ciężko było ponad miarę. Działałem wtedy na przestarzałym Aurox 9.2 (późniejsze wydania Auroksa to po była po prostu fatalna pomyłka) i czekałem na "coś" byle oparte na RH, ale FC1 po paru tygodniach wywaliłem. Od FC2 już się z Fedorą nie rozstawałem. Chociaż z przykrością stwierdzam, że nr 9 nie zostanie na moim kompie zainstalowany "produkcyjnie" :\

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto używał FC1? Ja startowałem od 2 :)

 

a ja zrobilem kompletnie pod gorke. najpierw zainstalowalem FC2 pomimo, ze FC5 byla juz dostepna. spedzilem 3 dni na konfiguracji karty dzwiekowej i sieciowki. po tych kilku dniach zainstalowalem FC5. wszystko zadzialalo od razu i juz wsiaklem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak Aurox...do tej pory mam 9.4 jeśli mnie pamięć nie myli na 7 płytkach CD (bodajże 3 to instalacja a 4 pozostałe to gry i inne dodatki =D)

Z Fedorą zacząłem przygodę bodajże od wersji nr 7 wiedząc wcześniej, że Aurox był budowany na FC 5

Sto lat sto lat niech działa działa nam =D

Long live Fedora!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...