Skocz do zawartości

F10 - Instalowac Czy Czekać?


grs_84pl

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem cały artykuł ale nie było mowy o tym co wspominasz, jednak nawet jeśli od tak nie osiągniemy 3 sek to myślę, że z 15 sek uda się zjeść z czasu dotychczasowego (około minutka tak myślę może mniej...)

 

 

Bo bezpośrednio nie było, ale była mowa o tym że były wyrzucone wszystkie moduły które nie mają zastosowania w danym sprzęcie.

Wykrywanie wszystkiego w sumie dość dużo trwa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuję na F10 i pomimo mrożącego mi się systemu (rozwiązane poprzez wyłączenie compiza)

 

Po prostu uwielbiam taki optymizm :D coś jakby "samochód jest super, jeździ pięknie, tylko wspomaganie kierownicy trzeba wyłączyć bo się koła blokują" :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"samochód jest super, jeździ pięknie, tylko wspomaganie kierownicy trzeba wyłączyć bo się koła blokują" :blink:
Jeśli chodzi o compiza, to raczej powiedziałbym, że przyciemniane szyby pasują do czarnego lakieru ;)

Brak "bajerów" w niczm nie ogranicza funkcjonalności systemu. Samochód jeździ bo ma silnik, układ napędowy itp a nie dlatego, że ma przepiękny kolor (chociaż panie mogą być innego zdania ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to akurat przykład, chociaż inni zgłaszając tego buga pisali o grach, które im chodzą wolno :) . Ja compiza też nie używam, ale że w quake'a nie mogę sobie pograć to już jest skandal ;) . W Ubuntu jest już chyba xorg 7.4. W F9 testowali na użytkownikach niestabilne xservery i inne głupoty, a teraz w F10 wygląda na to, że na stabilnych X'ach jest jeszcze więcej problemów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie nowego notebooka f10 działa najlepiej, fabrycznie na laptopie miałem jakiś wirus, Vista business - czy coś takiego, więc F10 polecam.

Hahaha :lol: koledzy w klasie też tak mówią na ten "cud techniki M$" tj. Wirus :D

Jeśli chodzi o compiza, to raczej powiedziałbym, że przyciemniane szyby pasują do czarnego lakieru wink.gif

Brak "bajerów" w niczm nie ogranicza funkcjonalności systemu. Samochód jeździ bo ma silnik, układ napędowy itp a nie dlatego, że ma przepiękny kolor (chociaż panie mogą być innego zdania ;) )

Ja tam na samochodach mało co się znam ale z tym zdaniem się zgodzę, no i też prawda co niektóre przedstawicielki płci pięknej mogą myśleć co inne ale to przecież w ich naturze kolorować ten czarno biały świat facetów :) (bez urazy do nikogo broń Boże, nie bijcie proszę)

Ja compiza też nie używam, ale że w quake'a nie mogę sobie pograć to już jest skandal

No z lekka skandal...spróbuj może z OpenArena, może chociaż to ruszy??? :) a jak nie... to bierzemy się ostro za poprawianie tego problemu...Quake III i/lub OpenArena przede wszystkim ot co : >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak "bajerów" w niczm nie ogranicza funkcjonalności systemu. Samochód jeździ bo ma silnik, układ napędowy itp a nie dlatego, że ma przepiękny kolor (chociaż panie mogą być innego zdania ;) )

 

Hmm, ale jak nie działa compiz nie działa też avant-windows-navigator a bez tego już sobie nie wyobrażam życia (no może trochę przesadzam, ale mam 12 calowy ekran w laptopie i standardowy pasek zadań tam nie jest zbytnio praktyczny, tak więc jest to brak funkcjonalności, do tego trzeba dodać bardzo praktyczne mac`owe 'expose'), system działa płynniej (nie wiem czemu ale mam takie przynajmniej wrażenie :) ), no i czy wyobrażasz sobie ferrari w kolorze zielonym ? <_<

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) mam 12 calowy ekran w laptopie i standardowy pasek zadań tam nie jest zbytnio praktyczny,
Osobiście nie widzę problemu, ale rozumiem, że każdy ma prawo do własnego zdania.

no i czy wyobrażasz sobie ferrari w kolorze zielonym ? <_<
Z silnikiem czy bez? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z silnikiem czy bez? ;)

 

:)

 

EDIT: Zainstalowałem FC 10 i działa bez problemów, no może poza grubem na laptopie który źle został zaktualizowany i musiałem z płytki rescue jeszcze raz go zainstalować.

 

Wadą straszną jest zmieniony TSClient, który jest dużo gorszy od wbudowanego w FC10,ale zainstalowałem sobie starszą paczkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...