Skocz do zawartości

Fedora A Inne Partycje


univers

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra dlaczego po wyborze jezyka i klawiatury pyta sie jaki nosnik wybieram cd/dvd i kiszka ?

 

Kolego, nie powtarzaj pytania w kilku miejscach na forum. Kolega WalDo odpowiedział powyżej, ja przez nieuwagę odpowiedziałem ponownie tutaj:

http://forum.fedora.pl/index.php?s=&sh...st&p=117032

Na przyszłość proszę o odrobinę dyscypliny.

 

[EDIT]

Ehh... ta siła autosugestii. Nie ma to jak kopiować formę postu od poprzednika ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok teraz gdy mam zainstalowana fedore powiem tak :

macie racje, przeczytalem kilka watkow i faktycznie znalazlem odpowiedzi tylko jest jedno ale nie do konca talkie przejrzyste !

mimo iz mialem takie samo te hm cos tam i mimo ze z tej plyty zainstalowalo sie na innym kompie nie chcialo mi sie zainstalowac na nowym kompie .

dla mnie to byl szok . po prostui jeszcze raz nagrallem obra plyty na plytke tym razem dobrej firmy (eh) i poszlo.

 

 

ale teraz mam problemy z divx ami i mp3 cos sciagnolem nic sie nei chcialo zainstalowac - niestety jestem laikiem ( a fedora bardziej mi si epodoba od windowsa przy ktorym spedzilem kilka ladnych lat ) i nie wiem jak sobie z tym poradzic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale teraz mam problemy z divx ami i mp3 cos sciagnolem nic sie nei chcialo zainstalowac
A co ściągnąłeś? Jak instalowałeś? Czy widziałeś wątki o instalacji kodeków do mplayera (dużo jest)? Czy widziałeś wątki o instalacji kodeków do różnych odtwarzaczy muzyki m.in. plików MP3?

Poszukaj, bo to naprawdę mdło się robi na myśl, że w kolejnym wątku będzie to samo: ściągnij, rozpakuj, zainstaluj, "yum install costam".... bleee...

 

P.S.I pisz jakoś staranniej. Masz jakiś problem z polskimi literami? Wolniej a czytelniej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...