Skocz do zawartości

F11 Na Ext3.


adam_993

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, doinstalować muszę OpenOffice i Banshee, reszta to drobnica. Śmieci do usunięcia też nie ma zbyt wielu, zwłaszcza że wybór pakietów w Anacondzie nigdy nie wydawał mi się wygodny - miałem wrażenie, że niezależnie ile pakietów "odznaczę" na liście, i tak instalują się jako jakieś zależności. W każdym razie spokojnie mieszczę się w czasie różniącym pobieranie 700mb a jakieś 4.7gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wszystko jest kwestią gustu, ja pokusiłem się o preupgrade i jest gites. Z LiveCD jeszcze nie miałem okazji instalować, może kiedyś się skuszę. Zupełnie inną sprawą jest to do czego używamy kompa, czasami instalacja LiveCD to za mało :)

 

Odnośnie "odznaczania" pakietów to fakt, w zależnościach i tak zostanie coś extra podebrane czy chcemy tego czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie.

 

Ja osobiście instalowałem FC11 z obrazu instalacji przez internet - 177mb, miałem w fc10 ext3, po wybraniu własnych ustawień partycji dysku fedora nie zmieniała mnie

formatowania z ext3 na inny, i pozostałem obecnie na ext3 przy dwóch partycjach, / i wymiany.

Pozdrawiam entuzjastów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu :\

Dlatego nadal myślę, że najlepiej przez sieć z obrazu "netinst" - raptem < 200MB do pobrania za to pełna swoboda wyboru typu partycji, wyboru pakietów.

Popieram. Dziś to przerobiłem. Chwilę to trwa ale i tak krócej niż ściągać DVD, instalować a potem robić update. Muszę pochylić czoła nad ich serwerami. na pewno teraz mają duży tłok a ciągnąłem średnio 15 MB/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...